مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره کانتینر در ابعاد مختلف با قیمت مناسب

اجاره کانتینر در ابعاد مختلف با قیمت مناسب

استفاده از انواع کانتینر به عنوان انبار 

کسب و کارهای مختلف می توانند اقدام به اجاره کانتینر در ابعاد و اندازه های متفاوت کنند و از آن ها به عنوان انبار استفاده کنند. کاربرد کانتینرها با توجه به قیمت های مناسب و در عین حال فضایی که دارند بسیار زیاد می باشد. به همین جهت انواع کسب و کارها سعی می کنند تا به جای استفاده از سایر مکان ها برای انباری از کانتینر استفاده کنند. کانتینرهایی که می توانید از آن ها به عنوان یک انبار عمومی یا اختصاصی استفاده کنید و یا اینکه آن ها را برای انبار انواع تجهیزات حساس خود بکار گیرید. بنابراین بستگی به این مسئله دارد که شما بخواهید با اجاره کانتینر از آن ها برای انبار چه وسایلی استفاده به عمل آورید. این را باید دانست که انبارهای کانتینری در سه نوع انبار 10 فوت، 20 فوت و 40 فوت با توجه به حجم و فضای مورد نیاز شما وجود دارند. بنابراین شما می توانید هر کدام را برای خود طبق تعرفه ارائه شده، اجاره کنید.  

image.png

اجاره کانتینر

اجاره کانتینر برای وسایل منزل و سایر تجهیزات

هدف هر کسی از اجاره کانتینر نسبت به سایر افراد متفاوت است. چرا که هر کسی با توجه به نیاز خود اقدام به اجاره انواع کانتینر می کند. اجاره کانتینر برای وسایل منزل و یا برای سایر تجهیزات از جمله کاربردهای کانتینرها هستند. بدین ترتیب که اگر بخواهید وسایل منزل خود را در مکانی امن قرار دهید که امکان قفل و پلمپ آن وجود دارد می توانید کانتینر اجاره کنید. چون این کانتینرها به شکل کاملا دربست هستند و می توانید آن ها را به مدت های از پیش تعیین شده، اجاره کنید. با توجه به حجم وسایل منزل یا سایر تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود می توانید انواع کانتینرها را در ابعاد دلخواه خویش اجاره کنید. امنیت بالا و در عین حال قیمت ارزان کانتینرها سبب شده تا بتوانید وسایل و تجهیزات حساس و الکتریکی خود را هم درون آن ها قرار دهید. برای اجاره کانتینر ارزان و با کیفیت، می توانید از خدمات شرکت های مطرح بهره مند شوید. 

 

DSC00005.jpg

اجاره کانتینر برای وسایل منزل

اجاره کانتینر ارزان قیمت در ابعاد و اندازه های مختلف در شرکت آرتا

اگر به فکر مکانی مناسب برای اجاره کانتینر ارزان قیمت در ابعاد و اندازه های مختلف هستید می توانید از خدمات شرکت آرتا استفاده کنید. شرکت آرتا بهترین کانتینرها را به شما با قیمت های کاملا مقرون به صرفه ارائه می کند. فرقی نمی کند که بخواهید کانتینرها را برای چه منظوری اجاره کنید. در هر حالت شما می توانید از کانتینرهای ارائه شده این شرکت بهره مند شوید. برای اطلاع از جدیدترین قیمت اجاره کانتینر 40 فوتی در تهران، می توانید با کارشناسان این شرکت در تماس باشید. پشتیبان های این شرکت 24 ساعته در خدمت شما هستند و می توانند شما را در این راستا یاری نمایند. شما می توانید انواع انبار کانتینری را با توجه به نوع کسب و کارها نیاز خود، اجاره کنید. برای این منظور امکان مقایسه قیمت های این شرکت با سایر شرکت ها را هم خواهید داشت تا در نهایت بتوانید بهترین و مناسب ترین کانتینر را برای خود اجاره کنید. 

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب