مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
قیمت اجاره سوله و انواع آن

قیمت اجاره سوله و انواع آن

سوله به محوطه ی بزرگ فلزی گفته میشود که فضای داخلی آن دارای ارتفاع زیادی میباشد. معمولا ساختار سوله ها به صورت مسقف میباشد وسقف آن هم به صورت شیب دار ساخته میشود.

سوله ها به دلیل فضای بزرگ و یکپارچه ای که دارند در زمینه های مختلفی چون باشگاه های بزرگ و جامع ورزشی و همچنین در احداث کارخانه های بزرگ مورد استفاده قرار میگیرند در ادامه با انباره سوله و نحوه اجاره انبار سوله بیشتر آشنا خواهیم شد .

کاربردهای سوله چیست ؟

معمولا از سوله در زمینه های مختلفی استفاده میشود ، به عنوان مثال یکی از پرکاربردترین مصارف سوله استفاده از آن به عنوان انبار سوله میباشد که در ادامه بیشتر آن را مورد بررسی قرار میدهیم و با نحوه اجاره سوله نیز آشنا خواهیم شد .

جهت احداث کارخانه ها ، سالن های ورزشی بزرگ ، نگهداری دام و طیور ، نگهداری و پرورش گل و استفاده از سوله به عنوان گلخانه های بزرگ و از طرفی نیز به دلیل اینکه هواپیما سایز بزرگی دارد نیز جهت نگهداری به عنوان آشیانه هواپیما نیز از سوله ها استفاده میگردد.

 

اجاره انبار مخصوص مواد شیمیایی نیز یکی از کاربردهای آن است که یکی از خدمات شرکت آرتا می‌باشد.

 

شرایط اجاره سوله

همانطور که میدانید از سوله ها برای اهداف مختلفی استفاده میشود بنابراین به هنگام اجاره سوله با توجه به کاربردی که دارند قراردادی مابین مشتری و اجاره دهنده سوله تنظیم میگردد ، که در آن مواردی چون نوع سوله ، تجهیزات و امکانات به کار رفته در ساخت آن ، مشخصات کامل مستاجر و اجاره دهنده سوله ، هزینه توافقی و….. ذکر خواهد شد .

 

مدت زمان اجاره سوله چقدر میباشد ؟

قراردادهای مربوط به اجاره سوله معمولا به صورت سالانه میباشند مگر اینکه مشتری با توجه به کاربری که سوله دارد نیاز به اجاره طولانی مدت سوله داشته باشد در چنین شرایطی توافقی خواهد بود و طرفین قرارداد در ابتدا با یکدیگر این مدت زمان را طی میکنند و هر ساله آن را با توجه به شرایطی که با یکدیگ طی کردند تمدید خواهند کرد .

انبار سوله و مزایای استفاده از آن

جهت نگهداری وسایل و تجهیزات بزرگ مشاغل مختلف و یا یکسری از محصولات غذایی ، صنعتی و دارویی به انبارهایی با وسعت بسیار زیاد با ساختاری محکم و فلزی نیاز میباشد که اصطلاحا به آن ها انبار سوله میگویند.

وقتی در محلی انبار سوله طراحی و ساخته میشود آن موقعیت مکانی که سوله در آنجا ساخته شده است ارزش بیشتری پیدا میکند این نکته نیز مهم است که قبل از ساخت سوله ها حتما با افراد مجرب و متخصص در ساخت سوله مشورت شود تا بهترین نتیجه از ساخت سوله حاصل آید.

 

آشنایی با نحوه نصب انبار سوله

همانطور که در قسمت قبل گفتیم از انبارهای سوله ای جهت نگهداری و انبار کردن کالاهای متعددی استفاده میشود در این بخش قصد داریم با نحوه نصب این دسته از سوله ها بیشتر آشنا شویم .

برای سرعت بخشیدن به روند کار و نصب هرچه سریعتر انبارهای سوله ای بهتر است ازمیان مجموعه های سوله سازی باتجربه ترین آنها را انتخاب نمایید تا هم در طراحی و هم در نحوه اجرا بهترین خدمات و نصب را به شما مشتریان عزیز ارائه نمایند .

به هنگام نصب انبار سوله در محل احداث زمینی که قرار است زیر سوله قرار بگیرد باید مقاوم بوده و مسطحح باشد بنابراین نیاز است حتما توسط کارشناسان بازرسی انجام بگیرد و حتما از مالح با کیفیت و مستحکم جهت احداث سوله استفاده شود ، لازم به ذکر است که این سوله ها قابلیت جابجایی دارند و میتوانند به راحتی جابجا شوند .

شما میتوانید با مراجعه به سایت ما و مشاهده نمونه کارها جهت خرید و یا اجاره انبار سوله ای موردنظرتان برای کاربری های مختلف اقدام نمایید تا بهترین خدمات را به شما با مجرب ترین تیم اجرایی به شما ارائه دهیم .

 

اجاره انبار سوله دست دوم

امروزه با توجه به بالا رفتن قیمت ها به منظور صرفه جویی در هزینه ها اجاره و یا حتی خرید انبار سوله به صورت دست دوم میتواند گزینه مناسبی باشد و هزینه هارا تا حدی پایین بیاورد .

انبار سوله ای که به صورت دست دوم اجاره داده میشود دارای ساختار فلزی مستحکمی بوده و تنها از این جهت ان را دست دوم مینامند که در انبار به صورت پیش فرض و آماده مهیا میباشد وگرنه نه از آنها یکبار استفاده شده است و نه در محل دیگری قبلا احداثی صورت گرفته است ، بنابراین این نوع سوله ها نیز کاملا نو و مستحکم میباشند .

 

قیمت اجاره انبار سوله چقدر است ؟

میزان نرخ اجاره انبار سوله بسته به شرایط مختلف میتواند متفاوت باشد و عوامل زیادی در تعیین میزان قیمت اجاره انبار سوله تاثیرگذار میباشند .

به عنوان مثال متراژ سوله و نوع متریالی که در ساخت آن استفاده شده است و همچنین سبک طراحی آن در تعیین قیمت اجاره انبار سوله موثر میباشند .

در برخی انبارهای سوله ای هزینه براساس وزن تخمین زده میشود ، ولی در برخی دیگر که در ساخت آنها متریال سنگینی استفاده نشده است این قیمت براساس متراژ و مصالح به کاربرده شده محاسبه میگردد.

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب