شنبه تا چهارشنبه 17-8 و پنجشنبه 14-8
تماس از تهران: 53725000-021
تماس از سراسر کشور ۰۹۰۵۶۷۲۳۱۸۰
تماس از سراسر کشور

اجاره سوله در کرج

اجاره سوله در کرج

انبارهای سوله ای محوطه مسقفی میباشند که داخل آنها نیز به بخش های کوچکتری تقسیم شده است که به عنوان انبارهای سوله ای برای نگهداری انواع محصولات در مشاغل مختلف از آن استفاده میشود مجموعه ما به منظور راحتی مشتریان و صرفه جویی در زمان و هزینه اجاره انبار سوله در کرج را برای ساکنین این منطقه مهیا کرده اند.

ویژگی های انبار سوله

همانطور که گفتیم انبارهای سوله  معمولا به صورت مسقف ساخته میشوند و همین امر سبب میشود که محصولات نگهداری شده در داخل این نوع از انبارها از امنیت بسیار بالایی برخوردار باشند . از طرفی نگهداری محصولات در داخل انبار سوله باعث میشود که کالاهای داخل انبار نسبت به شرایط جوی آب و هوایی مانند باد و باران و طوفان در امان باشند. از دیگر ویژگی های انبار سوله امکان دسترسی روزانه و راحت به آن میباشد و شما میتوانید در هر ابعادی که میخواهید آن را از مجموعه ما اجاره نمایید زیرا معمولا این نوع انبارها در ظرفیت و ابعادشان متنوع میباشند .

تنوع روش های اجاره انبار سوله در کرج

بسته به نیاز مشتریان اجاره انبار سوله  هم میتواند به صورت روزانه و ساعتی  و هم به صورت ماهانه و یا حتی سالانه انجام گیرد و در صورت اجاره سالانه معمولا تخفیفی هم شامل هزینه اجاره انبار میشود . به منظور اجاره انبار سوله  قراردادی مابین طرفین نوشته میشود که در آن مدت زمان اجاره و هزینه اجاره  و مشخصات انبار به طور دقیق قید میگردد .

سردخانه صنعتی چیست؟
بیشتر بخوانید

شرایط اجاره سوله در کرج

اگر قصد اجاره سوله در شهر کرج را دارید به سایت رسمی ما مراجعه کرده و شرایط اجاره انبار را مطالعه فرمایید حتی این امکان برای مشتریان عزیز فراهم میباشد تا به صورت آنلاین با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشند تا براساس میزان بودجه و نوع کالاهایتان بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند و بهترین انتخاب را داشته باشید .

اجاره انبار سوله ای مناسب چه مشاغلی میباشد ؟

تمامی مشاغلی که تولیدی کالا و تجهیزات دارند برای نگهداری کالاهای خود نیازمند محلی به عنوان انبار میباشند و از آنجایی که انبار سوله ای به صورت مسقف ساخته میشود درنتیجه از لحاظ ایمنی مناسب تر است و توجه طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است . صاحبان مشاغل فعال در اصناف مختلف پوشاک ، غذایی، پزشکی و… جهت نگهداری کالاها و تجهیزات خود به اجاره انبار سوله در ابعاد دلخواهشان میپردازند .

رهن و اجاره انبار سوله در کرج

رهن و اجاره انبار سوله در کرج نیز همانند رهن و اجاره خانه میباشد و تنها میزان نرخ این اجاره متفاوت میباشد.  همانطور که برای اجاره خانه مبلغی به عنوان پیش پرداخت ،پرداخت میشود در اجاره انبار سوله ای هم به همین صورت میباشد و در ابتدا طبق توافق طرفین و ابعاد و میزان امکانات انبار مبلغی به عنوان پیش پرداخت تعیین میگردد و در کنار آن نیز مبلغی به صورت ماهانه بابت اجاره انبار باید به صاحب انبار پرداخت شود.

مراحل اجاره سوله در کرج

 برای اجاره سوله در کرج ابتدا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از خالی بودن سوله مورد نظر مطلع شوید. اجاره سوله در کرج بیشتر برای کالا و لوازم صنعتی صورت میگیرد. برای تماس با کارشناسان اینجا کلیک کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.