loader image
محدوده ی کاری تمام ایران
09056723180
ما را دنبال کنید
تماس با کارشناسان

تانکر کانتینری چیست ؟

تانکر کانتینری چیست ؟

تانکر کانتینری چیست ؟

اغل برای جا به جایی مایعات معمولی و خطرناک و انواع گاز ها از تاکر کانتیری برای حمل و نقل بین المللی کالاها استفاده می کنند.
ساختار تانکر کانتینر ها دارای دو نوع یک جداره و دو جداره هستند.

هزینه تانکر کانتینرها :

اغلب هزینه تانکر کانتینرها از دیگر مدل های کانتینرها بیشتر است زیرا ساختار آن به گونه ای می باشد که خطرات ناشی از حمل و نقل بین المللی و جا به جایی ها باعث حریق و یا هدر رفتن آن ها نگردد.

تخلیه و بار گیری تانکر کانتیرها :

در بالای هر تانکر کانتینرها درب تعبیه شده است که عمل تخلیه و بار گیری از طریق آن صورت می گیرد.
یک نوع از تانکر کانتینر ها ،کانتینر مخزنی است که مخصوص حمل گاز های خطرناک و قابل اشتعال و حریق می باشند.

ساختار تانکر کانتیرهای مخزنی :

این نوع تانکر کانتینری دارای چند بعد بوده و کاملا دارای سیستم امنیتی بوده است.
سیستم تانکر کانتینری ها به گونه ای طراحی شده در برابر ضربه و یا حرارت آسیبی نمی بیند و مانند یک ضربه گیر و عایق عمل می کند.
تانکر کانتینری ها به دلیل حساسیت ها و خطرات احتمالی دارای اهمیت بسیاری هستند و پس از تولید آن ها فرآیند کنترل و تست آن ها طبق استاندارد های بین المللی صورت می گیرد.

مزایای تانکر کانتینری ها در جا به جایی مایعات و گاز ها:

1.ساختار تانکر کانتینری ها گونه ای است که از هر وسیله و هر نوع کانتینری مستحکم تر و مقاوم تر و با ایمنی تر است.
2.هنگام تست و کنترل نهایی آن ها سخت ترین تست ها و محکم ترین روش های مقاومتی روی هر تانکر کانتینری انجام میگردد.
3.هنگام حمل و نقل های بین شهری و یا بین المللی دیگر نیازی به جا به جایی مدام آن محصول نیست به عنوان مثال تانکر کانتینر توسط جرثقیل به کفی ویا بار گیری کشتی و یا خطوط راه آهن منتقل می گردد.
4.قطعات یدک تانکر کانتینر ها در سراسر جهان به وفور قابل دسترسی است.
5.در صورت آسیب دیدگی و یا واژگونی احتمالی تانکر کانتینر ها فقط جداره بیرونی آن ها آسیب دیده و محلول داخل تانکر کانتنرها بدون خططر باقی می مانند.
6.در صورت نیاز به انبار کردن محلول ها و یا مایعات و یا گاز ها به راحتی می توان با تانکر کانتینر ها آن ها را در انبار ها بدون هیچ خطر و آسیبی نگه داری کرد.
یکی از بهترین مزایای تانکر کانتینر ها چهار چوب آن ها است به طوری که هنگام حمل و نقل مخزن پر شده از محصول را در یک چهار چوب فلزی قرار داده و هر گونه فشار تنها با چار چوب خارجی وارد می گردد.
استفاده از این نوع چهار چوب ها باعث شده است تا درهنگام جا به جایی ها به مخزن آسیبی نرسیده و از طریق چهار چوب فلزی توسط جرثقیل ها و ماشین آلات صنعتی به راحتی و بدون هیچ گونه آسیب و یا خطری جا به جا گردد.
شما برای حمل و نقل های بین المللی و یا شهری خود به منظور کمتر شدن هزینه ها ازبازرگانی ها گوناگون تانکر کانتینری ها استفاده کنید.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید