مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
قیمت اجاره کانتینر اپن تاپ

قیمت اجاره کانتینر اپن تاپ

تعریف کانتینر اپن تاپ

کانتینر اپن تاپ یا همان open top نوعی کانتینر بدون سقف می باشد که در دو نوع اپن تاپ فابریکی و یا دست ساز وجود دارد. این سازه برای حمل و نقل کالاهای سنگین می باشد که به دلیل بالا بودن وزن کالا و یا ابعاد بزرگ آن می بایست از قسمت سقف کانتینر اپن تاپ به وسیله جرثقیل بارگیری شود .استفاده از این سازه در دو حالت ممکن وجود دارد ، یکی بصورت حمل زمینی و یا استفاده به عنوان انبار در یک توقفگاه و یا سوله و دیگری استفاده در حمل و نقل دریایی.برای استفاده به عنوان حمل کالا ها بصورت دریایی و کشتی می بایست حتما از نوع کانتینر

 

اپن تاپ فابریکی استفاده شود و روی بار را با چادر استاندارد که برای این کار تعبیه شده و محل های مخصوصی برای بستن آن بر روی کانتینر نیز تعبیه گردیده پوشانده شود تا در هنگام بارندگی آسیبی به کالای داخل آن وارد نشود.نوع دستی آن نیز به این صورت است که یک کانتینر سقف دار را انتخاب کرده و سپس سقف آن را به وسیله هوابرش جدا می کنند اما این کار مورد تائید برای باربری های بین الملی نبوده و فقط مورد استفاده ارگان های شخصی به عنوان انبار می باشد.

نحوه بارگیری کانتینر اپن تاپ در کشتیرانی نیز به این صورت است که باید بر روی تمام کانتینر ها باشد و فقط در طبقه آخر مجاز به بارگیری این نوع کانتینر می باشد.

 

کانتینر روباز

کانتینر رو باز و یا کانتینر بدون سقف همان کانتینر اپن تاپ می باشد که در واقع اپن تاپ نام انگلیسی و بین المللی آن است به معنی سقف باز، اما در ایران آن را روباز یا بدون سقف نیز می نامند اما در نوع آن تفاوتی ندارد و فقط در انتخاب کلمات متفاوت هستند.

 

قیمت کانتینر اپن تاپ

 

کانتینر اپن تاپ در دو نوع 20 فوت و 40 فوت موجود می باشد اما بطور کلی تعداد این نوع کانتینر نسبت به انواع معمولی آن بسیار کمتر و نوع فابریکی آن با چادر کم می باشد و دلیل این امر هم همان نکته که در هنگام نحوه بارگیری گفته شد که فقط طبقه بالای کشتی مجاز به بارگیری آن است می باشد که نشان دهنده کم بودن آن است.قیمت کانتینر اپن تاپ فابریکی به دلار محاسبه می شود و قیمت جهانی آن از کانتینر های معمولی کمی بیشتر می باشد.به دلیل نوسانات بازار ارز قیمت این سازه نیز همواره دچار نوسان بوده و برای اطلاع از قیمت روز کانتینر اپن تاپ بهتر است با دفتر آرتا تماس برقرار کرده و از مشاوران فروش قیمت های دقیق را جویا شوید.

 

کانتینر بدون سقف

کانتینر بدون سقف – فروش کانتین چادری – خرید کانتینر چادری – قیمت کانتینر Open Top – لیست قیمت انواع کانتینر روباز – ابعاد کانتینر بی سقف – ویژگی کانتینر های چادری – کانتینر Open Top در بندر – فروش کانتینر چادری در بنادر – قیمت کانتینرچادری خالی – کانتینرهای Open Top در تهران – فروش کانتینر Open Top در مشهد – فروش انواع کانتینر روباز در سراسر ایران – کانتینر چادری – فروش کانتینر های بدون سقف – قیمت کانتینر چادری – خرید کانتینر اپن تاپ – فروش انواع کانتینر چادری – فروش کانتینر اپن تاپ – قیمت کانتینر بی سقف – خرید کانتینر ارتفاع بلند

 

انواع کانتینر اپن تاپ

کانتینر های اپن تاپ را می توان به دو دسته تقسیم بندی نمود. البته لازم به ذکر می باشد که ویژگی کلی کانتینر های اپن تاپ رو باز بودن آنها خواهد بود. اما این کانتینر در دو نوع فابریک و دست ساز عرضه شده که می توانید متناسب با خواسته خود اقدام به خرید نمایید.

 

کانتینر های اپن تاپ فابریکی به گونه ای هستند که از اول و توسط کارخانه به گونه ای ارائه شده اند که فاقد سقف خواهند بود. این نوع کانتینر ها دارای استاندارد جهانی بوده و در تمامی گمرکات از اپن تاپ فابریکی استفاده می شود. اما مدل دست ساز کانتینر اپن تاپ نیز از جمله دیگر انواع این نوع کانتینر می باشد که کاملا به وسیله خود شخص درست خواهد شد. کانتینر های دست ساز اپن تاپ از بریدن قسمت بالایی کانتینر های معمولی بدست می آیند. تبدیل کانتینر های معمولی به اپن تاپ بنا به دلایلی انجام می شود. چرا که به کانتینر های اپن تاپ می توان میزان بار بیشتری قرار داد. اما مدل های کانتینر اپن تاپ دست ساز به هیچ وجه در گمرکات مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. چرا که مدل های دستی این نوع کانتینر فاقد استاندارد های بین المللی خواهد بود.

 

قیمت کانتینر اپن تاپ

یکی از مهمترین موارد را می توان قیمت دانست که طبیعتا بسیاری به این مورد توجه خواهند نمود. باید در نظر داشته باشید که قیمت کانتینر ها در مقایسه با کاربرد های مختلفی که دارند بسیار مناسب می باشد. اما نمی توان قیمت کانتینر های اپن تاپ را ارزان در نظر گرفت. این کانتینر ها در انواع 20 و 40 فوت ارائه شده اند که هر یک از مدل های آن قیمت بخصوصی نیز خواهد داشت.

 

قیمت نوع 40 فوت طبیعتا بیشتر از مدل 20 فوت خواهد بود. بسیاری بر این باور اند که کانتینر های اپن تاپ ارزان قیمت تر از کانتینر های معمولی خواهند بود، چرا که این کانتینر ها فاقد سقف می باشد. اما لازم به ذکر می باشد که قیمت کانتینر های اپن تاپ فابریکی بالاتر از کانتینر های معمولی خواهد بود. چرا که یافتن آنها از بازار کمی مشکل خواهد بود. به این دلیل که این کانتینر ها تنها در طبقه آخر مجاز به بارگیری هستند.

 

کانتینر روباز

کانتینر های اپن تاپ نام انگلیسی کانتینر روباز می باشد. این نوع کانتینر در تمامی کشور های جهان استفاده می شود و همگان آن را با نام کانتینر روباز می شناسند. البته قسمت سقف آن در تمامی مواقع روباز نخواهد بود. چرا که می توانید با کشیدن چادر بر روی سقف کانتینر، در هر موقعیتی از آن استفاده نمایید. اما نام بین المللی کانتینر روباز، اپن تاپ می باشد و همگان این نوع کانتینر ها را خواهند شناخت.

جهت اطلاع از قیمت دقیق کانتینر اپن تاپ می توانید به با کارشناسان ما تماس بگیرید و لیست کاملی از مشخصات، قیمت و … را دریافت کنید.

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب