مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره انبار سوله اختصاصی

اجاره انبار سوله اختصاصی

در مقابل انبار هایی که به صورت عمومی به متقاضیان اجاره داده میشوند انبارهایی هم هستند که به صورت اختصاصی به مشتریان اجاره داده میشوند که به آنها انبار سوله ای اختصاصی گفته میشود.

 

اجاره انبار سوله اختصاصی

اجاره انبار سوله اختصاصی به دلیل امنیت بالایی که دارا میباشد این روزها بسیار در میان صاحبین مشاغل رواج پیدا کرده است و این مزیت را دارا میباشد که انبار به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شخص اجاره کننده قرار میگیرد و اشخاص  هر زمان که بخواهند میتوانند به محل انبار مراجعه نمایند .

 

مدت زمان اجاره انبار سوله اختصاصی چقدر است؟

این نوع از انبارها برای هر مدت زمانی قابل اجاره هستند و محدودیتی در مدت زمان اجاره انبار سوله وجود ندارد و متقاضیان میتوانند با توجه به شرایط خودشان این انبارها را به صورت روزانه ،هفتگی,ماهانه و یا حتی سالانه اجاره نمایند.

 

که این مدت زمان به هنگام تنظیم قرارداد مابین طرفین قرارداد تعیین میگردد و به امضا خواهد رسید

 

 

ظرفیت انبار سوله  اختصاصی

با توجه به کاربری انبارها اندازه آنها متفاوت خواهد بود ولی به طور کلی این نوع از انبارها به اندازه کانتینر ساخته میشوند و محوطه داخل آنها هم به همان اندازه برای نگهداری کالا ظرفیت و فضا دارد با این حال شما میتوانید با توجه به حجم کالای خود این انبارها را در ابعاد کوچک و بزرگ اجاره نمایید .

 

چه کالاهایی را میتوان در انبار سوله اختصاصی نگهداری کرد ؟

برای انتخاب نوع کالایی که میتوان در این نوع انبارها  نگهداری کرد محدودیتی وجود ندارد و هرگونه کالا و تجهیزات پزشکی ،الکتریکی ،الکترونیکی ،اسباب و اثاثیه منزل و….. در انبارهای اختصاصی هم قابل نگهداری هستند ولی نگهداری محصولاتی مانند بنزین و کپسول گاز و مواد منفجره در این انبارها ممنوعیت دارد و بسیار پرخطر میباشد بنابراین به هیچ وجه این نوع کالا در انبارها نکهداری نمیشوند زیرا خطر آتش سوزی وجود خواهد داشت

امنیت انبار سوله اختصاصی

امنیت این نوع انبار  به مراتب از انبارهای عمومی بیشتر خواهد بود چراکه  این نوع از انبارها به صورت کاملا اختصاصی در اختیار مشتریان قرار میگیرد و کلید اختصاصی برای هر بخش در نظر گرفته شده است که به هنگام عقد قرارداد کلیدها در اختیار اجاره کنندگان انبار قرار میگیرد

 

از طرفی در ساعات اداری رفت و آمد اشخاص کنترل میگردد و در ساعات دیگر نیز امنیت توسط نگهبانان و همینطور دوربین های امنیتی و سگ های نگهبان در مجموعه برقرار میباشد

 

هزینه اجاره انبار سوله اختصاصی

هزینه اجاره انبار سوله اختصاصی بسته به ابعاد آن متغیر میباشد و علاوه بر آن به عوامل دیگری چون امکانات انبار نیز بستگی دارد . به طور کلی هرچقدر ابعاد و امکانات یک سوله بیشتر باشد نرخ اجاره آن هم بالاتر خواهد بود .

 

از طرفی هزینه اجاره انبارهای اختصاصی به نسبت انبارهای عمومی بیشتر میباشد زیرا به صورت اختصاصی در اختیار مشتری قرار میگیرد و در عوض از امنیت بسیار بالایی هم برخوردار میباشد .

 

مجموعه ما در نظردارد به منظور جلب رضایت مشتریان انبارهای سوله ای را با نازلترین قیمت و بالاترین کیفیت اجاره دهد برای اطلاع از قیمت انبار ها در انواع مختلف شما میتوانید به سایت رسمی ما مراجعه نمایید و انبار مورد نظرتان را به صورت آنلاین رزرو نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند و هماهنگی های لازم را جهت تحویل انبارها انجام دهند .

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب