مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
انبار سوله عمومی

انبار سوله عمومی

انبار ها محیط بسته ای هستند که جهت نگهداری محصولات مختلف از آنها استفاده میشود. انبارهای سوله محوطه ای رو بسته میباشند که به دو صورت عمومی و اختصاصی موجود میباشند. به انبارهایی که به صورت سوله ساخته شده اند و به چندین نفر همزمان  اجاره داده میشود انبار سوله عمومی گفته میشود.

 

اجاره انبار سوله عمومی 

این نوع انبار  از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه تر از نوع اختصاصی آن  میباشد بنابراین بسیاری از مشاغل که حجم کالای بسیار بالایی دارند این نوع انبارها را به صورت ماهانه و یا سالانه برای نگهداری از کالاهای خود اجاره می نمایند .

 

انوع انبارهای عمومی

 

  • انبارهای عمومی روباز

  • انبارهای عمومی سوله ای یا مسقف

 

مزایای اجاره انبار سوله عمومی

از مزایای اجاره انبار سوله عمومی ارزان تر بودن نرخ اجاره آن در مقایسه با نوع اختصاصی آنها میباشد از طرفی اجاره این نوع از انبارها میتوانید به صورت کوتاه مدت باشد و نیازی به اجاره بلند مدت یکساله نمیباشد و متقاضی میتواند آن را برای هر مدت زمانی که میخواهد اجاره نماید و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

 

از مزایای دیگر این نوع انبار ها این است که قابلیت حمل و نقل در داخل محوطه آنها وجود دارد در نتیجه بارگیری و تخلیه بار به راحتی انجام میگیرد.

 

آیا در انبارهای عمومی امنیت برقرار میباشد ؟

انبارهای عمومی مجهز به حراست و نگهبانی و سیستم های امنیتی میباشند بنابراین از لحاظ امنیتی کاملا ایمن میباشند و حراست مجموعه به صورت شبانه روزی نگهبانی میدهد تا سرقتی صورت نگیرد.

 

ابعاد انبار سوله عمومی

انبار سوله عمومی در ابعاد مختلفی موجود میباشد و بسته به محصولی که قرار است در آن انبار شود ابعاد آن تعیین میشود مسلما هرچه حجم محصولاتی که قرار است داخل انبار نگهداری شوند بیشتر باشد به ابعاد بزرگتری از انبارها احتیاج میباشد ولی در صورتی که حجم محصولات کم باشد و محدودیتی در میزان هزینه وجود نداشته باشد پیشنهاد ما به مشتریان اجاره انبارهای سوله اختصاصی در ابعاد کوچیکتر و به صورت کانتینری میباشد .

 

نحوه مدیریت انبارهای عمومی

مدیریت انبارهای عمومی از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که هر چقدراین مدیریت بهتر انجام بگیرد مشتریان بیشتری با مشاهده عملکرد جذب مجموعه میشوند در ادامه روند مدیریتی انبار را برایتان شرح خواهیم داد .

 

در ابتدای کار بهتر است لیستی از اقلام و محصولاتی که در انبار است تهیه شود تا به هنگام بارگیری و یا ارسال بارها بی نظمی ایجاد نشود .

 

یکی از اموراتی که باید توسط مدیریت انبار انجام گیرد کنترل ورود و خروج ها و اطلاع ازموجودی محصولات داخل انبار میباشد.

 

آیا امکان رزرو آنلاین انبار سوله عمومی وجود دارد ؟

مجموعه ما به منظور راحتی مشتریان و صرفه جویی دروقت و هزینه آنها شرایطی را در نظر گرفته است  تا امکان سفارش و رزرو آنلاین برایشان فراهم باشد و با در نظر گرفتن میزان بودجه  و شرایط خود انبار مدنظر خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایند.

 

هزینه اجاره انبار سوله عمومی

هزینه اجاره انبارسوله عمومی  به عواملی چون ابعاد انبارها ، مدت زمان اجاره ، نوع تجهیزات به کار رفته درانبارها بستگی دارد. هرچقدر امکانت به کار رفته در انبار سوله عمومی مجهزتر باشد و ابعاد آن بزرگتر باشد مسلما هزینه اجاره آن بالاتر خواهد رفت. ولی در مقایسه با انبارهای اختصاصی هزینه اجاره این نوع انبار به صرفه تر میباشد و از امنیت نسبتا  بالایی هم برخوردار هستند .

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب