loader image
محدوده ی کاری تمام ایران
09056723180
ما را دنبال کنید
تماس با کارشناسان

انبار سوله عمومی

انبار سوله عمومی

انبارها محیط بسته ای هستند که جهت نگهداری محصولات مختلف از آنها استفاده میشود انبارهای سوله محوطه ای رو بسته میباشند که به دو صورت عمومی و اختصاصی موجود میباشند به انبارهایی که به صورت سوله ساخته شده اند و به چندین نفر همزمان  اجاره داده میشود انبار سوله عمومی گفته میشود.

اجاره انبار سوله عمومی  

این نوع انبار  از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه تر از نوع اختصاصی آن  میباشد بنابراین بسیاری از مشاغل که حجم کالای بسیار بالایی دارند این نوع انبارها را به صورت ماهانه و یا سالانه برای نگهداری از کالاهای خود اجاره می نمایند .

انوع انبارهای عمومی

 

  • انبارهای عمومی روباز .
  • انبارهای عمومی سوله ای یا مسقف.

 

مزایای اجاره انبار سوله عمومی

از مزایای اجاره انبار سوله عمومی ارزان تر بودن نرخ اجاره آن در مقایسه با نوع اختصاصی آنها میباشد از طرفی اجاره این نوع از انبارها میتوانید به صورت کوتاه مدت باشد و نیازی به اجاره بلند مدت یکساله نمیباشد و متقاضی میتواند آن را برای هر مدت زمانی که میخواهد اجاره نماید و محدودیتی در این زمینه وجود نخواهد داشت.

از مزایای دیگر این نوع انبار ها این است که قابلیت حمل و نقل در داخل محوطه آنها وجود دارد در نتیجه بارگیری و تخلیه بار به راحتی انجام میگیرد.

آیا در انبارهای عمومی امنیت برقرار میباشد ؟

انبارهای عمومی مجهز به حراست و نگهبانی و سیستم های امنیتی میباشند بنابراین از لحاظ امنیتی کاملا ایمن میباشند و حراست مجموعه به صورت شبانه روزی نگهبانی میدهد تا سرقتی صورت نگیرد.

ابعاد انبار سوله عمومی

انبار سوله عمومی در ابعاد مختلفی موجود میباشد و بسته به محصولی که قرار است در آن انبار شود ابعاد آن تعیین میشود مسلما هرچه حجم محصولاتی که قرار است داخل انبار نگهداری شوند بیشتر باشد به ابعاد بزرگتری از انبارها احتیاج میباشد ولی در صورتی که حجم محصولات کم باشد و محدودیتی در میزان هزینه وجود نداشته باشد پیشنهاد ما به مشتریان اجاره انبارهای سوله اختصاصی در ابعاد کوچیکتر و به صورت کانتینری میباشد .

نحوه مدیریت انبارهای عمومی

مدیریت انبارهای عمومی از اهمیت بالایی برخوردار میباشد چرا که هر چقدراین مدیریت بهتر انجام بگیرد مشتریان بیشتری با مشاهده عملکرد جذب مجموعه میشوند در ادامه روند مدیریتی انبار را برایتان شرح خواهیم داد .

در ابتدای کار بهتر است لیستی از اقلام و محصولاتی که در انبار است تهیه شود تا به هنگام بارگیری و یا ارسال بارها بی نظمی ایجاد نشود .

یکی از اموراتی که باید توسط مدیریت انبار انجام گیرد کنترل ورود و خروج ها و اطلاع ازموجودی محصولات داخل انبار میباشد.

آیا امکان رزرو آنلاین انبار سوله عمومی وجود دارد ؟

مجموعه ما به منظور راحتی مشتریان و صرفه جویی دروقت و هزینه آنها شرایطی را در نظر گرفته است  تا امکان سفارش و رزرو آنلاین برایشان فراهم باشد و با در نظر گرفتن میزان بودجه  و شرایط خود انبار مدنظر خود را به صورت اینترنتی رزرو نمایند .

هزینه اجاره انبار سوله عمومی

هزینه اجاره انبارسوله عمومی  به عواملی چون ابعاد انبارها ، مدت زمان اجاره ، نوع تجهیزات به کار رفته درانبارها بستگی دارد هرچقدر امکانت به کار رفته در انبار سوله عمومی مجهزتر باشد وابعاد آن بزرگتر باشد مسلما هزینه اجاره آن بالاتر خواهد رفت ولی در مقایسه با انبارهای اختصاصی هزینه اجاره این نوع انبار به صرفه تر میباشد و از امنیت نسبتا  بالایی هم برخوردار هستند .

 

 

نیاز به مشاوره در خصوص خدمات آرتا دارید ؟

هم اکنون با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

محصولات مرتبط
پاسخ دهید