مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره انبار مایعات و سیالات

اجاره انبار مایعات و سیالات

سیستم های ذخیره سازی سیالات ناهموار با چندین مخزن، برای مدیریت چندین سیال پیکر بندی می شوند. انبار  مایعات و سیالات ناهموار، ویژگی های متعددی دارند. ویژگی های مانند: پمپ های ویژه، سکو های مخزن قابل حمل، بسته های توزیع روی مخزن، کیت پرکننده از راه دور وجود دارند. همچنین، واحد های تصفیه روغن، قفس های فولادی، مخزن نگهدارنده ثانویه و قفس های فولادی از جمله موارد دیگر هستند. شرکت ما به ارائه راه حل های انعطاف پذیر ذخیره سازی مایعات، و استفاده در مناطق خدماتی راه دور می پردازد. تجهیزات پیشرفته ای وجود دارند، که با ارزش های شرکت ما مطابقت دارند.

 

درباره انبار  مایعات و سیالات گرانشی

سیستم های تغذیه گرانشی و مخازن ذخیره روغن قابل انباشته به منظور کاهش هزینه های سیال، به حداکثر رساندن فضای کف و ذخیره سازی کارآمد و ایمن طراحی شدند. سیستم های ذخیره سازی ایمن و کارآمد برای مایعات فله از جمله روان کننده ها، ATF، سیالات هیدرولیک، روغن ها و ضد گاز ها طراحی می شوند. نوعی از  انبار  مایعات و سیالات، یک سیستم مخزن ذخیره سازی قابل انباشته است. سیستم مخزن ذخیره سازی قابل انباشته، سیالات فله را در یک فضای کوچک مدیریت می کند. مدیریت سیالات فله از درهم ریختگی و دردسر های کالا های بسته بندی را از بین می برد. با این حال با فعال سازی تحویل روغن فله، هزینه کلی سیالات را کاهش می دهید.

 

مخازن ذخیره سازی روغن Tote-A-Lube با چرخ های غلتکی یا روی اسکله های لیفتراک قابل پیکربندی هستند. این روش ترکیبی، برای استحکام در پخش سیال قابل حمل مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم ها با میله های روغن، مخازن نگهدارنده ثانویه مطابق با SPCC , فیلتراسیون و دیگر تجهیزات جابجایی قابل پیکربندی هستند. انبار  مایعات و سیالات از مخازن روغن اختصاصی با طرح رزین اختصاصی با درجه پلی اتیلن UL ساخته شدند. این مخازن، موجودی مایع بصری را نمایش می دهند. طراحی پورت نمایش پر شدن مخزن، به مشاهده زمان پر شدن آن کمک می کند. مخازن دارای اتصالات توزیع فولاد ضد زنگ NPT یک اینچی هستند.

مشخصات سیستم تغذیه گرانشی

انبار مایعات و سیالات با سیستم تغذیه گرانشی، موارد مختلفی را شامل می شوند. مواردی مانند: مجموعه سینی چکه ای و کیت های توزیع و پایه 24 اینچی را شامل می شود.

 

مخازن 130گالن، حداکثر تا 4 مخزن را در یک سیستم تغذیه گرانشی فشرده روی هم قرار می دهند. اینگونه مخازن، دارای ابزار جانبی برای نصب تجهیزات توزیع هستند. آنها، به راحتی از طریق در های 32 اینچی جا می گیرند.

 

موادی که برای یخ زدایی مورد استفاده قرار می گیرند، به دمای هوا، میزارن بارش برف و ترجیحات شهرداری بستکی دارند. انواع مختلف مواد شیمیایی، در فرآیند یخ زدایی استفاده می شوند. مواد یخ زدایی از جمله: کلرید منیزیم، اتیلن گلیکول، آب نمک و پروپیلن گلیکول را می توان نام برد. محبوب ترین این مواد شیمیایی، آب نمک است. با این حال به وسایل نقلیه و گارد ریل های جاده آسیب می رساند.

 

مایعات یخ زدا برای شکستن یخ و برف در جاده ها و ایجاد مسیر امن برای رانندگان استفاده می شوند. انبار مایعات و سیالات یخ زدا در هواپیما نیز استفاده می شوند. آنها اطمینان می دهند، که پورت ها، حسگر ها و تجهیزات مکانیکی مهم در طول پرواز درست کار می کنند. هر نوع ماده شیمیایی فارغ از محل نگهداری، باید در فرآیند یخ زدایی ایمن نگهداری شود. در این شرایط، یکپارچگی مواد شیمیایی حفظ می شود، و به درستی نگهداری می شوند.

 

ذخیره سازی مایعات یخ زدا

انبار مایعات و سیالات یخ زدا به منظور حفظ یکپارچگی شیمیایی و حفاظت از محیط زیست اهمیت زیادی دارد. مخازن دوجداره برای ذخیره ایمن مایعات یخ زدای طراحی شدند.

 

آب نمک به دلیل کم هزینه بودن، ماده یخ زدا است. با این حال، در دما های خیلی پایین و مناطق آسیب پذیر محدودیت مصرف دارد.

کلرید منیزیم در خیابان ها و مناطق با دمای بسیار پایین مورد استفاده قرار می گیرد. در گذشته تصور می شد، کلرید منیزیم یک راه ایمن و قدرتمند برای ذوب یخ است. در صورتیکه، باعث آسیب رسانی به بتن می شود. علاوه بر این، نشت MGA، خطر آلودگی منابع طبیعی را به دنبال دارد.

اتیلن گلیکول از آب نمک و MAG گرانتر است، و در هواپیما مورد استفاده قرار می گیرد. انبار مخصوص مایعات و سیالات، به شکل مخازن پلی اتیلن خطی با چگالی بالا برای ذخیره سازی اتیلن گلیکول توصیه نمی شود. پلی اتیلن متقاطع، برای نگهداری ایمن اتیلن گلیکول مناسب است.

مخزن SAFE-Tank برای ذخیره سازی مایعات یخ زدا

این سیستم یک محفظه ذخیره سازی دو جداره دارد، که از پلی اتیلن متقاطع ساخته شده است.   بکارگیری یک مخزن درون مخزن دیگر، نیاز به تعیین یک منطقه بزرگ برای سازه بتنی را بر طرف می کند. نشت این ماده شیمیایی، خطر آسیب به محیط زیست را به همراه دارد.

 

این مدل مخزن دو جداره در صورت نشت یک مخزن، مخزن دیگر را برای اطمینان بیشتر در اختیار دارد. اگر به یک مخزن آسیب برسد، سیستم برای یکسان سازی سطح مایع فعال می شود. انبار مایعات و سیالات مواد شیمیایی را داخل مخزن نگهداری می کنند، تا زمانیکه ماده داخلی با طور کامل مصرف شود. یعنی به تعمیرات اضطراری نیاز نیست، و در صرف هزینه و زمان صرفه جویی می شود.

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب