loader image
محدوده ی کاری تمام ایران
09056723180
ما را دنبال کنید
تماس با کارشناسان

مراحل صادرات و انجام ترخیص کالا از گمرک شهریار و غرب تهران

مراحل صادرات و انجام ترخیص کالا از گمرک شهریار و غرب تهران

مراحل صادرات و انجام ترخیص کالا از گمرک شهریار و غرب تهران

معرفی گمرک غرب تهران گمرک غرب تهران در منطقه ۲۱ تهران و در کیلومتر ۱۰ جاده قدیم تهران کرج واقع شده است. در این گمرک فعالیت هایی همچون واردات قطعی، صادرات قطعی، ورود موقت، خروج موقت، ترانزیت خارجی مبدا، کارنه مبدا و مقصد و گمرک قضایی صورت می گیرد. اما گمرک غرب تهران فاقد کارنه عبوری، امور مسافری، کابوتاژ، گمرک ملوانی، مرزنشینان و امانات پستی می باشد. خدمات ترخیص کالا از گمرک غرب تهران توسط شرکت آرتا بازگان ارائه می شود. شرکت آرتا بازرگان به عنوان یک شرکت بازرگانی و شرکت ترخیص کالا در گمرک غرب تهران کارگزاران گمرکی و ترخیص کاران حرفه ای بهره مند است و در کم ترین زمان می تواند کالاهای وارداتی و صادراتی را ترخیص نماید.  

مزایای ترخیص کالا از گمرک غرب تهران

ترخیص کالا در این گمرک مراحل ساده تری نسبت به گمرکات دیگر دارد و این مزیت بخاطر فضای بزرگ آن برای تخلیه وبارگیری کالاها است. از دیگر مزایای این گمرک به موارد زیر اشاره می نماییم:
  •  قرار گیری در پایتخت
  • پرسنل مجرب و خوش اخلاق
  • انبارهای بزرگ و استاندارد
  • قرار گیری در کنار دو اتوبان مهم تهران
  • دسترسی به فرودگاه مهرآباد و امام خمینی
  • سیستم هوشمند اطفا حریق
  • دسترسی به راه آهن
  • دارا بودن تجهیزات جابجایی ماشین آلات در انبارها
  • انبار جداگانه جهت نگهداری کالاهای  خطرناک و آتش زا
موارد زیر و بسیاری موارد دیگر باعث شده تا این گمرک متقاضیان بیشتری   در امر حمل و نقل کالاها داشته باشند   لیست کالاهای وارداتی در گمرک تهران غرب پارچه – خودرو – تجهیزات پزشکی – تلفن همراه و لوازم جانبی – کالاهای متعلق به سفارتخانه ها ماشین آلات راهسازی مستعمل – چینی آلات – لوازم آرایشی و بهداشتی – لوازم خانگی بزرگ – اسباب بازی – چسب – لاستیک شیرآلات بهداشتی – ماشین آلات راهسازی – کارنه دو پاساژ – بذرو نهال

ترخیص و صادرات کالا از گمرک شهریار

آرتا بازرگان علاوه بر فعالیت در گمرک غرب ، ترخیص کالا از گمرک امام خمینی ، ترخیص کالا از گمرک شهریار و بندرعباس را نیز انجام می دهد.

چرا شرکت آرتا بازرگان را به عنوان ترخیص کار گمرک غرب انتخاب کنید

مجوز رسمی حق العملکاری از گمرک ایران تجربه موفق بالا در زمینه صادرات و واردات کالا و مشاوره رایگان همکاری با بزرگترین صادر کنندگان و واردکنندگان کالا امنیت بالا ، هزینه حداقلی و در اختیار داشتن کادری مجرب و کار آزموده و متعهد. خدمات جانبی شرکت مانند مشاوره در امور مکاتبات تجاری و حمل و نقل بین المللی و ترانزیت کالا. ترخیص کار گمرک یا حق العملکار گمرک وکیل  قانونی صاحب کالا در امر ترخیص کالا از گمرکات می باشد که د ارای پروانه رسمی از گمرک ایران  است. یک شخص یا یک شرکت میتواند بعنوان ترخیص کار گمرک فقط وکیل یا کارمند یک شرکت یا شخص حقیقی فعالیت نموده و از طرف واردکنندگان یا صادر کنندگان کالا بعنوان نماینده قانونی به گمرکات مراجعه و تشریفات گمرکی را انجام دهد. ترخیص کاران هم در امر صادرات و هم در امر واردات به پروسه ترخیص کالا سرعت بخشیده و به درست اجرا شدن فرایند آن کمک می کنند. در حقیقت یک ترخیص کار با کمک تجربه و تخصص خود امر صادرات و واردات کالا را تسهیل می نماید و زمان و هزینه صرف شده برای ترخیص کالا از گمرک را کاهش می دهد.   جهت انجام هر گونه امور گمرکی در گمرک غرب تهران و گمرک شهریار و انجام کلیه خدمات گمرکی و بازرگانی به آرتا بازرگان بزرگترین مرکز انبار داری ایرن  تماس حاصل نمایید.
محصولات مرتبط
پاسخ دهید