قیمت اجاره کانتینر ارزان 20 و 40 فوتی

اجاره کانتینر ارزان قیمت و با امنیت و کیفیت بالا 20 و 40 فوتی راه‌حلی مناسب و اقتصادی برای ذخیره‌سازی و حمل و نقل کالاها است. این کانتینرها به دلیل انعطاف‌پذیری و قابلیت حمل آسان، برای انواع نیازهای صنعتی، تجاری و شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انبارهای زنجیره‌ای آرتا با ارائه انواع کانتینر برای وسایل منزل و اثاثیه؛ کانتینر مسکونی ارزان برای زندگی با قیمت‌های رقابتی و شرایط اجاره مناسب، گزینه‌ای ایده‌آل برای کسب و کارها و افرادی است که به فضای اضافی نیاز دارند. کانتینرهای آرتا با امنیت بالا و دسترسی آسان، محیطی امن و مناسب برای نگهداری کالاها فراهم می‌کنند. اجاره این کانتینرها با قیمت‌های ارزان و خدمات حرفه‌ای، به شما امکان می‌دهد تا با هزینه کمتر، نیازهای ذخیره‌سازی و حمل و نقل خود را برطرف کنید.  همچنین می‌توانید جهت اجاره انبار در تهران برای انواع اصناف، خدمات انبارداری و انبار نگهداری وسایل منزل و اثاثیه، خرید و فروش کانتینر و کانکس با آرتا در ارتباط باشید. 

اجاره کانتینر ارزان
1246 +

مشتــری فعـال

6

تعداد شعب

20000

متراژ سولــه‌ها

1500 +

کانتینرهای ما

اجاره کانتینر ارزان در تهران و حومه

شما می توانید برای نگهداری وسایل منزل یا کالاها و اجناس صنعتی خود اقدام به اجاره کانتینر ارزان قیمت کنید. چون استفاده از کانتینرها به عنوان یک انبار اختصاصی نسبت به سایر انباری ها به صرفه تر می باشد. البته فقط مسئله قیمت ارزان آن ها نیست؛ چرا که می توانید از امنیت آن ها هم نهایت بهره را ببرید. بدین ترتیب دیگر نگرانی در خصوص سرقت یا از دست رفتن کالاها یا وسایل منزل خود را نخواهید داشت. چون وسایل و اجناس شما در انباری کاملا اختصاصی نگهداری می شود و امکان قفل و پلمپ کردن آن هم به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت وجود دارد. برای اجاره کانتینر ارزان قیمت می توانید درخواست خود را در شرکت های معتبر ثبت کنید. شرکت آرتا یکی از همین شرکت هاست که می توانید انواع انبارهای کانتینری را با قیمت مناسب برای نگهداری وسایل خود اجاره کنید. قیمت اجاره کانتینر 40 فوتی در تهران در این شرکت نسبت به سایر شرکت ها مناسب تر است.

اجاره کانتینر ارزان قیمت و یا اجاره انبارهای کوچک و بزرگ؟

برای نگهداری وسایل خود ممکن است به انباری ها یا مکان های کوچک و بزرگی نیاز داشته باشید. برای همین به دنبال مکانی برای اجاره کانتینر ارزان یا اجاره سوله و انباری و... هستید. با توجه به تفاوت هایی که میان این مکان ها وجود دارد می بایست در انتخاب هر یک از آن ها دقت داشته باشید. نوع سازه این مکان ها با هم متفاوت می باشد. از طرفی دیگر کانتینرها قابل حمل هستند و می توان آن ها را به راحتی با کامیون یا کشتی از جایی به جای دیگر منتقل کرد. این در حالی است که اگر به فکر اجاره سوله در اطراف کرج و تهران هستید نمی توانید از این قابلیت بهره مند شوید. البته می توان از ظرفیت بیشتر انبارها و سوله ها برای راه اندازی تولیدی یا کارگاه خود استفاده کنید. پس بهتر است تا پیش از اقدام به اجاره کانتینر ارزان یا اجاره سوله و انباری های کوچک و بزرگ به همه این مسائل توجه داشته باشید. 

شعبات آرتا

سوالات متداول

اجاره کانتینر 20 و 40 فوتی از انبار آرتا چه مزایایی دارد؟

کانتینرهای آرتا با قیمت‌های رقابتی، امنیت بالا و دسترسی آسان، فضای مناسبی برای ذخیره‌سازی و حمل و نقل کالاهای شما فراهم می‌کنند.

چگونه می‌توانم کانتینر مناسب از انبار آرتا اجاره کنم؟

برای اجاره کانتینر، می‌توانید با مشاوران انبار عمومی آرتا تماس بگیرید و پس از بررسی نیازهای خاص خود، کانتینر مناسب را انتخاب و اجاره کنید.

هزینه اجاره کانتینرهای 20 و 40 فوتی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه اجاره کانتینرها بر اساس ابعاد، مدت زمان اجاره و خدمات اضافی مورد نیاز تعیین می‌شود. برای اطلاعات دقیق‌تر، با تیم پشتیبانی آرتا تماس بگیرید.

چه نوع کالاهایی می‌توانند در کانتینرهای آرتا نگهداری شوند؟

انواع کالاها از جمله مواد اولیه، محصولات نهایی، لوازم خانگی و تجهیزات صنعتی می‌توانند در کانتینرهای 20 و 40 فوتی آرتا نگهداری شوند.