اجاره انبار مواد غذایی

اجاره انبار سردخانه مواد غذایی یکی از نیازهای اساسی کسب و کارهای فعال در صنعت مواد غذایی است. این انبارها با ارائه شرایط دمایی بهینه، امکان نگهداری طولانی‌مدت مواد غذایی را فراهم می‌کنند و مانع از فساد و کاهش کیفیت آنها می‌شوند. انبار عمومی آرتا با سردخانه‌های مجهز و پیشرفته خود، محیطی ایده‌آل برای نگهداری انواع مواد غذایی فراهم می‌کند. سردخانه‌های آرتا با سیستم‌های کنترل دما و رطوبت دقیق، اطمینان از حفظ تازگی و سلامت محصولات را به شما می‌دهند. با اجاره سردخانه‌های آرتا، می‌توانید از خدمات حرفه‌ای و فضای مناسب برای نگهداری مواد غذایی خود بهره‌مند شوید و از بروز هر گونه خسارت به دلیل شرایط نگهداری نامناسب جلوگیری کنید.

اجاره انبار مواد غذایی

شعبات آرتا

اجاره انبار سردخانه مواد غذایی

اجاره انبار سردخانه مواد غذایی و آشنایی با انواع آن موضوع این مطلب ما است. انبارهایی که دارای کانتینر یخچالی هستند به انبارسردخانه ای معروف هستند و اصولا برای انبارکردن موادغذایی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرند که به آنها انبار سردخانه موادغذایی گفته میشود وبهترین گزینه برای کسب وکارهایی هستند که قصد انبار کردن موادغذایی و یا داروهای حساس خود را دارند درون این کانتینرهای یخچالی که به انبار سردخانه ای موادغذایی معروف هستند از سیستم خنک کننده استفاده شده است که دمای آنها قابل تنظیم است بسته به محصولی که قرار است داخل این کانتینرها نگهداری شود دمای آن میتواند زیر صفر و یا بالای صفر تنظیم گردد.

آشنایی با انبار سردخانه انواع مواد غذایی

همانطور که اجاره انبار سردخانه دارویی و انتخاب آن نیاز به دقت و حساسیت دارد. این مورد نیز به همان اندازه از اهمیت برخوردار است. با توجه به میزان حساسیت موادغذایی در نگهداری انبارهای سردخانه ای متفاوتی با میزان دما و ساختار مختلف موجود میباشند ،در ادامه شرایط نگهداری موادغذایی پروتئینی در انبارسردخانه موادغذایی را برایتان شرح خواهیم داد.

اجاره انبارهای سردخانه مواد غذایی و شرایط نگهداری آن

به دلیلی مصارف بالایی که مواد غذایی پروتئیینی دارند نگهداری صحیح آنها در انبارهای سردخانه ای بسیار باید موردتوجه قرار گیرد ونگهداری آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد تا علاوه بر حفظ سلامتی آنها ارزش غذایی و کیفیت ظاهری و عمر آنها نیز افزایش یابد . محصولاتی مانند مرغ وماهی و گوشت و تخم مرغ همگی از نوع موادغذایی پروتئینی هستند ولی با اینحال شرایط نگهداری هرکدام از این محصولات در انبارهای سردخانه ای متفاوت میباشد.

به طور کلی موادغذایی پروتئینی به دو روش عمده زیر در انبار سردخانه موادغذایی نگهداری می شوند:

  • نگهداری درسردخانه بالای صفر :محصولاتی که مدت زمان نگهداریشان طولانی نیست و احتیاج به یخ زدگی ندارند در سردخانه هایی با دمای بالای صفر نگهداری میشوند. 
  • نگهداری درسردخانه زیر صفر (به صورت یخ زده): این روش مخصوص محصولاتی است که مدت زمان طولانی را قرار است در انبارنگهداری شوند و برای حفظ تازگی و کیفیتشان از روش یخ زدگی استفاده میشود و دمای محل نگهداریشان زیر صفر میباشد تا منجمد شوند

شرایط نگهداری مرغ در سردخانه زیر صفر به چه صورت میباشد

مرغ های سرد شده با آب خنک هم به صورت  درسته و هم قطعه قطعه شده ر داخل بسته بندی های پلاستیکی قرار داده و  با استفاذه از ماده سرمازا یا با استفاده از روش غوطه ورسازی در داخل یخ ها به  سرعت یخ زده میکنند بدین ترتیب مرغ  ها دیگراکسیده نمیشوندوسفیدی وکیفیت خودشان را حفظ میکنند بعداز این مرحله آنها را درون کارتنهای محکم و ضدآب بسته بندی میکنندو سپس به سمت انبار سردخانه موادغذایی آنهارا ارسال میکنند .

شرایط نگهداری گوشت در سردخانه زیر صفر به چه صورت میباشد

همانطور که مشخص است اجاره انبار سردخانه ای صنعتی از نظر فاسد شدن مواد اولیه دقت کمتری نیاز دارد اما در این مورد به دلیل اهمیت بالایی که دارد توضیحات بیشتری در این زمینه تهیه کردیم. در این بخش میخواهیم بدانیم شرایط نگهداری گوشت ها در سردخانه هایی که دمای داخلی آنها زیر صفر میباشد به چه صورت است در این روش گوشت را در اندازه های مختلف به صورت درسته و یا مربع مربع شده و همینطور بدون استخوان و بنا به خواسته مشتری یخ زده و نگهداری میکنند و  بدین صورت گوشت ها در دمای -35 درجه سلسیوس یخ زده و داخل این انبارها نگهداری میشوند

شرایط نگهداری ماهی در سردخانه زیر صفر به چه صورت میباشد

برای جلوگیری از سفت شدن گوشت ماهی آنهارا به سرعت باید به حالت یخ زده درآورد و معمولا ماهی را در دمای -30 درجه سلسیوس به حالت انجماد در می آورند بدین صورت که آنرا با استفاده از ماده سرمازا یخ زده کرده وسپس آنهارا در اندازه ها و سایزهای مختلف بسته بندی مخصوص کرده و در داخل انبار سردخانه ای موادغذایی از آنها نگهداری میکنند.

اجاره انبار سردخانه ای مواد غذایی به چه صورت میباشد

باتوجه به نیاز روز افزون جامعه به موادغذایی نیاز به انبار کردن آنها در انبار سردخانه ای موادغذایی  به منظور حفظ کیفیت آنها برای ارسال به تمامی نقاط دنیا نیز افزایش یافته است در گذشته از کشتی ها و یا کامیون های  دارای یخچال برای جابجایی این محصولات استفاده میشد اما امروزه از کانتینرهای  یخچالی که  به سردخانه های کانتینرهم معروف هستند  اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده اند اجاره این  کانتینرها به صاحبان مشاغل این فرصت را میدهد  تا با صرف کمترین زمان و هزینه محصولات خودراتا زمان ارسال در این  کانتینرها نگهداری کنند و خیالشان از بابت سلامت کالاهایشان راحت باشد .

آشنایی با کانتینر یخچالی

مهم ترین دلیل استفاده از این کانتینرها حمل موادغذایی حساس و فاسد شدنی و همینطور حمل دارو ها میباشد وجود این کانتینرهای یخچالی تجارت بین المللی را راحت تر کرده است وهمچنین بسیاری از تجهیزات پزشکی به راحتی جابجا میگردند کانتینرهای یخچالی باعث میشوند که سلامت و تازگی محصولات به ویژه محصولات خوراکی به طور کامل تا زمانی که به دست مصرف کننده برسد حفظ گردد.

اجاره انبار سردخانه ای مواد غذایی و کاربردهای آن

از این کانتینر ها برای انبار کردن و یا انتقال انواع محصولات غذایی و دارویی و حتی میوه ها استفاده میگردد و نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت و تازگی محصولات غذایی دارد دقت داشته باشید سردخانه ای که برای نگهداری محصولاتتان اجاره می نماییدحتما استانداردهای لازم و کافی را داشته باشد.

سوالات متداول

اجاره انبار سردخانه مواد غذایی از انبار آرتا چه مزایایی دارد؟

سردخانه‌های آرتا با سیستم‌های پیشرفته کنترل دما و رطوبت، امنیت بالا و فضای مناسب، محیطی ایده‌آل برای نگهداری مواد غذایی فراهم می‌کنند.

چگونه می‌توانم انبار سردخانه مناسب برای مواد غذایی خود از انبار آرتا اجاره کنم؟

برای اجاره انبار سردخانه، می‌توانید با مشاوران انبار عمومی آرتا تماس بگیرید و پس از بررسی نیازهای خاص خود، سردخانه مناسب را انتخاب و اجاره کنید.

هزینه اجاره انبار سردخانه مواد غذایی در انبار آرتا چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه اجاره بر اساس ابعاد سردخانه، مدت زمان اجاره، دمای مورد نیاز و خدمات اضافی مانند نظارت و امنیت تعیین می‌شود. برای اطلاعات دقیق‌تر، با تیم پشتیبانی آرتا تماس بگیرید.

چه نوع مواد غذایی می‌توانند در انبارهای سردخانه آرتا نگهداری شوند؟

انواع مواد غذایی مانند میوه‌ها، سبزیجات، محصولات لبنی، گوشت، ماهی و محصولات منجمد می‌توانند در سردخانه‌های آرتا نگهداری شوند.

1246 +

مشتــری فعـال

6

تعداد شعب

20000

متراژ سولــه‌ها

1500 +

کانتینرهای ما