مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
خرید و فروش انواع کانتینر دست دوم و نو در کرج و تهران

خرید و فروش انواع کانتینر دست دوم و نو در کرج و تهران

برآورد قیمت کانتینر دست دوم و نو برای خرید

امروزه توجه به قیمت کانتینر و خرید کانتینر برای صاحبان مهم‌ترین کسب و کارهای جهان بسیار اهمیت دارد. آنها باید برای حمل و نقل محصولات و کالاهای تولید شده خود، خرید کانتینر دست دوم را در الویت قرار دهند. این محفظه‌های فلزی ایمن، به سهولت امکان جابه‌جایی اقلام سبک و سنگین را فراهم کردند. البته باید از قیمت کانتینر دست دوم آگاه باشیم تا انتخاب ما مقرون به صرفه باشد. بنابراین در این پست به بررسی عوامل تأثیرگذار بر قیمت کانتینر و خرید کانتینر می‌پردازیم. 

کانتینرها استفاده گوناگونی از جمله موارد زیر را دارند:

نگهداری لوازم و وسایل

نگهداری کالاها

انتقال کالا در مسافت های طولانی

 

 

عوامل مؤثر بر فروش کانتینر دست دوم 

فروش کانتینر و خرید کانتینر دست دوم در توسعه اقتصادی کشورهای سراسر جهان مؤثر است. در واقع انواع کاربردهای کانتیر باعث شد تا فروش کانتینر به یکی از تخصصی‌ترین فعالیت‌های اقتصادی تبدیل شود. در ادامه به این مسئله اشاره می‌کنیم که چه عواملی روی قیمت کانتینر دست دوم و خرید کانتینر دست دوم اثرگذار هستند. 

  • بازار عرضه و تقاضا 

با خرید کانتینر انواع بارهای صنعتی، محصولات کشاورزی، مواد غذایی، شیمیایی و محصولات الکترونیکی قابل جابه‌جایی هستند. به همین دلیل شاید مهم‌ترین فاکتور مهم و مؤثر در قیمت کانتینر و خرید کانتینر، بازار عرضه و تقاضای خرید کانتینر دست دوم باشد. 

اگر تقاضا برای خرید کانتینر دست دوم زیاد شد و عرضه آن محدود باشد، در این صورت قیمت کانتینر افزایش پیدا می‌کند. در نقطه مقابل، با کاهش تقاضای خرید کانتینر دست دوم به طبع قیمت کاهشی است و عرضه بیشتر می‌شود. 

  • ساخت کانتینر 

همواره ما برای خرید کانتینر به دنبال خرید کانتینر دست دوم مقرون به صرفه هستیم. البته ساخت کانتینر باکیفیت اغلب ارزان نیست. به همین دلیل به‌طور مثال قیمت متریال اولیه شامل فولاد و آلومینیوم مقاوم در برابر تغییرات و نوسانات جَوّی روی قیمت کانتینر دست دوم اثرگذار است. 

 

 

  • اندازه و نوع کانتینر 

نوع و اندازه کانتینر بسته به اینکه برای چه نوع مشاغلی افراد به دنبال خرید کانتینر هستند، متفاوت است. ما انواع کانتینر از نظر کاربرد و اندازه را معرفی می‌کنیم تا متناسب با نیاز خود خرید کانتینر دست دوم را انجام دهید. 

  • نوع استاندارد 

خرید کانتینر استاندارد بیشتر برای حمل و نقل مصالح ساختمانی و خودرو استفاده می‌شود. این نوع کانتینر از فولاد سخت ساخته شده و با ابعاد 20 فوت و 40 فوت قابلیت حمل با کشتی را هم دارد. 

  • نوع تا شو یا تخت 

خرید کانتینر دست دوم از نوع تاشو بیشتر برای جابه‌جایی محموله‌های بزرگ به کار می‌رود. چون حمل این نوع کالاها با خرید کانتینر دست دوم استاندارد امکان‌پذیر نیست.  

  • نوع رو باز 

با خرید کانتینر دست دوم نوع رو باز، می‌توانیم کالایی با ارتفاع زیاد را به راحتی جابه‌جا کنیم. این نوع کانتینر معمولاً از فولاد و آلومینیوم ساخته می‌شود. 

  • نوع پهلو باز 

کانتینر پهلو باز یک جفت درب اضافی در دو طرف دارد. به دلیل مقرون به صرفه بودن قیمت کانتینر، با خرید کانتینر پهلو باز بارگیری محصولات تسهیل می‌شود. 

  • نوع عایق دار 

فروش کانتینر نوع عایق دار برای مشاغل مرتبط با حوزه پزشکی، تولید دارو و حمل مواد شیمیایی کاربرد دارد. چون عایق به‌کار رفته در این نوع کانتینر، با کمپرسور مکانیکی از هدر رفتن دما جلوگیری می‌کند و فضای داخلی مخزن متناسب با نوع بار و محموله، گرم و یا سرد می‌شود. 

  • نوع یخچال دار 

در بیشتر موارد خرید کانتینر دست دوم یخچال دار برای جابه‌جایی محموله‌های خوراکی و مواد فاسد شدنی مناسب است. فروش کانتینر ریفر بسیار رایج شده‌است. چون با فرآیند سردسازی، فضای داخل کانتینر متعادل می‌شود. 

  • نوع دو درب

 خرید کانتینر دو درب زمانی مورد استفاده است که ما برای حمل کالای مورد نظر فضای کمی در دسترس داشته‌باشیم. ویژگی اصلی خرید کانتینر دست دوم دو درب این است که از دو طرف امکان بارگیری و تخلیه بار فراهم می‌شود. 

 

 

چرا به خرید کانتینر دست دوم نیاز داریم؟ 

خرید کانتینر دست دوم چندین مزیت دارد. به همین دلیل اغلب افرادی که در حوزه فروش کانتینر فعالیت تخصصی دارند، مزایای خرید کانتینر دست دوم را در 5 مورد به این صورت شرح می‌دهند: 

مقرون به صرفه 

باتوجه به قیمت کانتینر، خرید کانتینر دست دوم معمولاً گزینه‌‌ ارزان‌تری در بازار است. استفاده از کانتینرها در حمل و نقل، به‌عنوان یک روش مؤثر شناخته شده‌است. بنابراین با در نظر گرفتن جنبه‌های مختلف اثرگذار بر قیمت کانتینر، خرید کانتینر دست دوم انتخابی مقرون به صرفه و کاملاً اقتصادی به‌شمار می‌رود. 

پایداری 

قیمت کانتینر و خرید کانتینر از موارد حائز اهمیت برای انواع مشاغل محسوب می‌شوند. بنابراین توجه به قابلیت‌هایی مثل سازگاری با انواع شرایط و تغییرات آب و هوایی و مقاومت در برابر انواع خوردگی، سایش و فرسایش، مجموعه عواملی هستند که ما را قانع می‌کنند که خرید کانتینر دست دوم، ایمن و قابل اعتماد است. 

تأمین کننده‌ها 

با پیشرفت فناوری و کسب آگاهی بیشتر درمورد قیمت کانتینر و خرید کانتینر، به سرعت و سهولت به افرادی که در زمینه فروش کانتینر فعالیت تخصصی دارند دسترسی داریم. همچنین مراجعه به شرکت‌های تأمین کننده باتجربه و قدیمی بسیار ضروری است. 

چون این افراد به قیمت کانتینر و شرایط مؤثر بر خرید کانتینر در بازار کاملاً اشراف دارند. به همین دلیل ما در کمترین زمان ممکن با اطلاع از قیمت کانتنر دست دوم می‌توانیم برای خرید کانتینر دست دوم اقدامات لازم را انجام دهیم. 

سازگاری با محیط زیست 

امروزه فروش کانتینر به دلیل استفاده از مواد دوستدار طبیعت رواج پیدا کرده‌است. چون انرژی به‌طور بهینه مصرف می‌شود و در نهایت تولید زباله هم کاهش پیدا می‌کند. بنابراین با جلوگیری از ایجاد آلودگی محیطی و انباشت ضایعات، خرید کانتینر دست دوم، سازگار با محیط زیست است. 

امنیت بالا

با خرید کانتینر دست دوم، محموله و کالای مورد نظر در امنیت کامل به مقصد می‌رسد. چون توانایی تحمل بار زیادی را دارد. همچنین باوجود امکان قفل ایمن درب‌های کانتینر، احتمال سرقت کالای ما کاهش پیدا می‌کند.

 

 

جمع‌بندی 

قیمت کانتینر و توجه به خرید کانتینر موضوعی است که باید با دقت مورد بررسی قرار بگیرد. همانطور که اشاره شد عوامل مختلفی بر روی قیمت کانتینر دست دوم و خرید کانتینر دست دوم اثرگذار هستند. همچنین خرید کانتینر دست دوم در اندازه‌ها و انواع مختلف، نه تنها فضای زیادی را برای حمل و نقل انواع کالا فراهم می‌کند، بلکه امنیت محصولات تضمین می‌شود. بنابراین فروش کانتینر متناسب با بودجه مورد نظر مشتریان انجام می‌‌گیرد. 

 

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب