مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
سوالات متدوال

سوالات متدوال

انبار کانتینری چیست ؟ 

انبار کانتینری یک مکعب مستطیل بزرگ فلزی، به  عرض 2.5 در طول های متفاوت و در ارتفاع 2.5 متر از جنس آلیاژ های ضد زنگ است که دارای مجوز ایزو  برای حمل بار در مسافت های بسیار  طولانی از طریق دریایی ، هوایی و زمینی استفاده می شود، این سازه های منحصر به فرد بدلیل ساختار ویژه و نوع آلیاژی که دارند از مقاومت بالایی در شرایط جوی مختلف مانع نفوذ آب، زلزله و حریق برخوردار هستند و فضای مناسبی برای  نگهداری و حمل و نقل کالاهای حساس بوده است. 

 

امنیت انبار عمومی چگونه تامین میشود ؟ 

تیم حفاظتی و امنیتی مستقر در انبارهای زنجیر ه ای آرتا تحت نظر نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، به صورت 24 ساعته حافظ اموال و امنیت کالای شما می باشند. این تیم ها آموزش های لازم را در خصوص امنیت و حفاظت از انبار ها در هر ساعت از شبانه روز دیده اند. همچنین تمامی انبارها دارای دوربین مداربسته بوده که توسط تیم مستقر در اتاق مانیتورینگ تمامی ورودی و خروجی ها، به صورت 24 ساعته کنترل میشوند. بعد از اخذ قرارداد کار تیم حافظتی آرتا شروع شده و با روش های قانونی و طبق قرارداد عمل میکنند.

در خدمات ویژه، مشتریان این امکان را دارند تصاویر دوربین ها را در موبایل خود داشته باشند. همچنین میتواند از خدمات دزدگیر اختصاصی استفاده کنند.

 

آیا در درازمدت میشود لوازم و کالا را در انبار عمومی گذاشت؟

بله، مدت زمان هر قرارداد با مشتری و بسته به نیاز ایشان میباشد. برای اطلاع از قرارداد های بلند مدت با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

لوازم و کالاها، در انبارهای کانتینری را میتوان در دراز مدت بدون نگرانی نگهداری کرد. اغلب تمامی لوازمی که بین کشورها ویا مسافت های طولانی مبادله میشود را توسط کانتینرها حمل میکنند. در نتیجه امکان آسیب دیدن وسایل و کالاها در سازه های کانتینری به دلیل مقاومت بالای آنها در شرایط جوی و حریق و تکانه های زیاد، پایین است. 

 

آیا اسباب و اثاثیه داخل انبارها در گرما آسیب میبیند ؟ 

خیر، کانتینرها عموما عایق هستند و مشکلی از این بابت نیست. چراکه با این سازه ها قطعات و لوازم الکترونیکی، دارویی و غذایی به صورت دراز مدت در عرشه کشتی و تریلرها با رطوبت نزدیک به 90 درجه حمل(زمینی، هوایی و دریایی) میشوند. 

 

موجودات موزی مثل موش و سوسک داخل انبارها نفوذ میکند ؟ 

خیر، بدلیل ساختار منحصر به فرد کانتینرها، این گونه موجودات راه نفوذی به داخل کانتینرها ندارند. 

 

 

 قرارداد اجاره انبار در تهران چگونه بسته میشود ؟ 

در مرحله اول مشتری از نزدیک ترین شعبه بازدید کرده و یک کانتینر را انتخاب میکند. سپس  انبار مورد نظر خود را از انباردار رزرو کرده و با باربری جهت حمل کالا هماهنگی های لازم را به عمل می آورد. پس رسیدن کالا به انبار قرارداد خود را با شرکت مکتوب و مراحل اداری را طی میشود. 

برای اطلاع از خدمات ویژه به قسمت خدمات ویژه آرتا مراجعه کنید.

 

آیا کانتینرها بعد از پر شدن جابجا میشود ؟ 

خیر، طبق قوانین و قراردادهای فی ما بین انبار های زنجیره ای آرتا، جابه جایی کانتینرهایی که در آن کالا وجود داشته باشد مجاز نیست و تنها در صورتی که تاریخ قرارداد منعقد شده تمام شده باشد این کار انجام میشود.

 

امکان بازدید بعد از اجاره انبار و چیدمان  اموال وجود دارد ؟ 

بله، مشتریان عزیز میتوانند در طول مدت قرارداد در هرزمان طبق قرارداد بدون هیچ نوع محدودیت خاصی در ساعات کاری درج شده در قرارداد به لوازم و کالاهای خود سر بزنند.

 

آیا پول پیش یا ودیعه بابت اجاره انبار باید پرداخت کرد ؟ 

خیر ، در قراردادهای شرکت آرتا نیازی به پرداخت پول پیش یا ودیعه نیست. 

 

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب