مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
قیمت اجاره انبار عمومی برای وسایل منزل در تهران

قیمت اجاره انبار عمومی برای وسایل منزل در تهران

چرا باید انبار عمومی اجاره کرد؟

قیمت اجاره انبارهای عمومی نسبت به اجاره مسکن از قیمتی بسیار پایین‌تر برخوردار است، درنتیجه برای نگهداری لوازمی که برای مدتی به آن‌ها نیازی نداریم و این لوازم برای ما ارزشمند هستند، می‌توانیم از انبار عمومی  استفاده کنیم.

این اموال می‌تواند یک وسیله منزل یا حتی محصولات یک کارخانه باشد، حال ممکن است این اموال نیاز به فضایی بهداشتی یا سردخانه داشته باشد.

به علت موقعیت شهر تهران و وجود کارخانه ها و تولیدی های بسیار و همچنین بالا بودن قیمت ملک تجاری و مسکونی، اجاره انبار در تهران نسبت به شهر های دیگر بیشتر انجام میشود. به همین دلیل قیمت اجاره انبار در تهران بیشتر از سایر شهرها میباشد.

برای اینکه با خدماتی که انبارهای عمومی ارائه می‌کنند بیشتر آشنا شوید به قسمت خدمات انبار عمومی مراجعه کنید.

 

10 نکته درباره قیمت اجاره انبار عمومی

 • تاثیر ارزش و حجم اموال در قیمت اجاره انبار عمومی

قیمت اجاره انبارهای عمومی در درجه اول به نوع اموال یا دارایی که قرار است در انبار نگهداری شود بستگی دارد. حجم و نوع لوازمی که قرار است بخاطر آن اقدام به اجاره  انبار کنید باید مشخص شود. مثلاٌ فضایی که برای نگهداری یک خودرو هست با فضایی که برای نگهداری لوازم منزل است متفاوت است.

برای اینکه هزینه‌های اجاره انبار و اجاره انباری بهینه شود باید در درجه اول این موارد کاملاً مشخص شود:

آیا نیاز به شرایط نگهداری خاصی دارد؟

ارزش ریالی آن چقدر است؟

چه نوع فضایی برای نگهداری آن نیاز است؟

 • نوع و نحوی نگهداری اموال و تاثیر آن در قیمت اجاره انبار عمومی

بعدازاینکه مقدار و نوع نگهداری اموال  مشخص شد حال باید نوع انباری که قرار است از آن استفاده کنید را مشخص کنید. این کار ازاین‌جهت اهمیت دارد که نسبت به نوع اموال فضای مناسب تری برای آن در نظر بگیریم.

باید نسبت به نوع اموال موارد زیر مشخص شود:

آیا این اموال نیاز به فضایی مانند سردخانه دارد؟

آیا روباز و بسته بودن برای ما مهم است؟

عموماً سه نوع انبار وجود دارد:

 • کانتینری: برای نگهداری لوازم با حجم متوسط (به انباری 6 و 12 متری معروف اس)
 • کولر دار و سردخانه: برای محصولات دارویی و فاسدشدنی‌ استفاده می‌شود
 • سوله‌ای و مسقف: برای نگهداری لوازم با حجم‌های بزرگ‌تر

این پارامتر در قیمت اجاره انبارهای عمومی خیلی تأثیرگذار است و انتخاب آن بستگی به نوع لوازم و وسایلی هست که قرار است جهت نگهداری برون‌سپاری کنیم. مثلاٌ اجاره انبار  کانتینری بیشتر برای لوازم منزل انجام میشود یا اجاره انبار سوله بیشتر برای کالاهای صنتعی و پالتی اجاره داده میشود.

 • نوع خدمات ارائه‌شده برای اجاره انبار 

برخی از شرکت‌ها علاوه بر نگهداری اموال خدماتی چون حمل‌ونقل تا انبار عمومی و تخلیه آن‌هم بر عهده‌دارند. این نوع خدمات عموماً هزینه کمتری نسبت به باربری‌ها توسط شرکت‌های دیگر را بر عهده‌دارند و حتی ممکن است با انجام قراردادهای طولانی‌مدت هزینه آن صفر شود. اینکار برای امنیت بیشتر فضای انبار انجام میشود.

 • مجوز کسب انبارداری

راه‌اندازی هر کسب‌وکاری نیاز به مجوزهای مربوطه دارد. داشتن مجوز برای هر کسب‌وکاری خبر از معتبر بودن آن شرکت می‌دهد. تمامی کسب‌وکارهای دارای مجوز تحت نهاده‌ای مربوطه مدام نظارت میشوند. همین امر سبب می‌شود تمامی استانداردهای لازم در آن کسب‌وکار پیگیری و اجرا شود. لازم به ذکر است اگر کسب‌وکاری اقدام به دریافت مجوز نکرده بوده تخلف محسوب می‌شود و شامل حال جریمه و... می‌شود.

 • بیمه‌نامه انبارها 

مقاوم بودن انباری مه اجاره میکنید در برابر زلزله، آتش‌سوزی و سرقت  می‌تواند جلو ضرر و زیان‌های حاصل از این اتفاق‌ها را بگیرد. اما حادثه همیشه در کمین است و باید تدبیری برای آن‌ها اندیشید.

نکته دیگری که باید درباره بیمه‌نامه‌ها گفت، سقف پوشش خسارت آن‌هاست. این امر ازاین‌جهت که چه مقدار از خسارتی که احتمال دارد رخ دهد را  پوشش می‌دهد و می‌تواند جبران اموال ازدست‌رفته باشد.

 • ضمانت‌نامه انبارها

تضمین حسن انجام کار از طرف موسسه انبار عمومی ازجمله مواردی مهمی هستند که به افراد این تضمین را می‌دهند که به تعهدات خود در زمان خدمت‌رسانی به شما پایند هستند و تحت هیچ شرایطی خلاف قانون و تعهداتشان عمل نمی‌کنند. این نوع ضمانت‌نامه‌ها از طرف بانک‌ها و مؤسسات معتبر صادر می‌شود.

 • قابل پیگیری بودن انبار عمومی  بعد از اجاره آن

بعدازاینکه اموال را به مراکز و مؤسسات سپرده شد، حال باید شرایطی فراهم باشد که بتوان هر ساعت از شبانه‌روز آن را پیگیری کرد. قابل‌پیگیری بودن در هر ساعت از شبانه‌روز یک امر مهم است که به مشتری این اطمینان خاطر را می‌دهد که اموال آن در امان هستند. امروزه باوجود دوربین‌های مداربسته و قابل‌انتقال به تلفن همراه این نوع نظارت به‌راحتی انجام می‌شود.

 • نگهبانی انبارهای عمومی و شهری

نگهبانی، یک گروه حافظت و امنیتی مستقر در انبارها است که وظیفه برقراری امنیت آنجا را دارد. این افراد معمولاً دوره‌های آموزشی خاصی دیده‌اند تا بتوانند از پس مشکلات احتمالی برآیند. انتخاب افرادی قابل‌اعتماد در انبارهای عمومی از مهم‌ترین اقداماتی است که باید توسط شرکت  صورت گیرد و تمام جوانب برای انتخاب این افراد در نظر گرفته شود.

 • نزدیکی به مراکز امدادرسانی 

محل اصلی انبارهای عمومی یکی دیگر از نکاتی است که باید در نظر گرفته شود. اینکه فاصله این انبارها تا مراکز مهم و حیاتی شهر چقدر هست. مثلاً فاصله نزدیک‌ترین ایستگاه آتش‌نشانی به محل انبار چقدر است؟ آیا مراکز پلیس و اورژانس در فاصله مناسبی از این انبارها قرار دارند؟ اگر حادثه‌ای رخ داد چقدر زمان تا مهار آن نیاز است؟

 • سابقه شرکت و مشتری مداری در بحث انبارداری

سابقه شرکت درزمینه فعالیت آن می‌تواند به اعتماد بیشتر ما کمک کند. این کار را می‌توان از روی سابقه ثبت شرکت بررسی کرد. اما نکته اینجاست که این کار فقط سال تأسیس آن شرکت را به ما می‌دهد و برای بررسی دقیق‌تر باید مشتری مداری موسسه را هم بررسی کرد.

برای بررسی دقیق‌تر شرکت می‌توان از تجربه افرادی که از آن موسسه استفاده کردند بهره‌مند شد و میزان رضایت آن‌ها را در نظر گرفت. این کار باعث اعتماد بیشتر ما به آن موسسه جهت نگهداری اموال و وسایل ما می‌شود.

جمع‌بندی

در این مطلب سعی شد 10 نکته کلیدی درباره قیمت اجاره انبار های عمومی بررسی شود و گفتیم هرکدام از این موارد چقدر می‌تواند در کیفیت نگهداری و اطمینان ما به موسسه تأثیر داشته باشد. برخی از این نکات درباره نحو قیمت‌گذاری آن و برخی دیگر درباره خود شرکت و تعهدات آن برای نگهداری اموال بود. این نکات از مواردی هستند که باید برای انتخاب مناسب حتماً در نظر گرفته شود.

شرکت آرتا با ربع قرن سابقه درخشان با دارا بودن امکانات زیر آماده خدمات‌رسانی به شما عزیزان می‌باشد:

 • قرارداد کوتاه مدت و بلند مدت
 • ربع قرن سابقه درخشان در امر مشتری مداری
 • عضو رسمی اتحادیه انبارداران
 • نگهبانی 24 ساعته
 • ضمانت نامه حسن تعهدات از بانک صادرات
 • قیمت بسیار مناسب تر از اجاره ملک تجاری و مسکونی
 • تحت پوشش بیمه
 • دوربین مدار بسته
 • بهترین جنس انبارهای موجود در بازار و با بهترین کیفیت
 • دارای سند ترخیص از گمرک کشور
 • محیط کاملا بهداشتی و تمیز

 

 • قیمت اجاره انبار  برای وسایل منزل 

با توجه به نکاتی که در متن ذکر شد قیمت اجاره انبار عمومی به پارامترهای بسیاری ازجمله حجم لوازم و نوع کانتینر انتخابی و... بستگی دارد. نمی‌توان قیمت حدودی و مشخصی برای آن تعیین کرد. 

 

 برای استعلام دقیق قیمت می‌توانید با شرکت آرتا تماس بگیرید.

برای اطلاع از گنجایش و ابعاد کانتینر ها اینجا کلیک کنید.

 

کلید واژه های مرتبط

#اجاره_انبار #اجاره_انبار_تهران #اجاره_انبار_عمومی #اجاره_کانتینر #اجاره_انباری #اجاره_انبار_درتهران #انبار #انبار_ کانتینری

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب