مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره سوله در اشتهارد

اجاره سوله در اشتهارد

زمانیکه کسب و کار خود را شروع می کنید، یا گسترش می دهید. اغلب به فضای بیشتر برای تولید، ذخیره سازی محصولات نیاز پیدا می کنید. در این صورت، به اجاره انبار سوله در اشتهارد نیاز پیدا می کنید. ساختمان های تولیدی، انبار ها و فضا های چند منظوره جزو املاک صنعتی هستند. چنین فضا هایی برای تولید کالا یا محصول، تکمیل یا توزیع و ذخیره سازی مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه، به نکاتی در مورد جستجوی فضای صنعتی مناسب می پردازیم. همچنین، نحوه تعیین فضا، اصول و نیاز های اجاره سوله در اشتهارد را بررسی می کنیم.

اجاره انواع انبار سوله در اشتهارد 

امکان اجاره انواع انبار سوله دراشتهارد در ابعاد مختلف و تجهیزات متنوع بسته به نیاز کاربران مکان پذیر میباشد در ادامه بیشتر پیرامون این موضوع توضیح خواهیم داد .

نیاز های اجاره انبار سوله در اشتهارد

در نهایت نوع کسب و کار، بودجه مورد نیاز برای تجارت را تعیین می کند. مالکیت صنعتی، مبتنی بر یکی از سه مجموعه زیر است.

  • انبار

  • فضای تولید

  • محوطه انعطاف پذیر یا دارای کاربری مختلط

هر نوع سوله با فضای ذخیره سازی صنعتی، هدف متفاوتی را دنبال می کند. اجاره انبار سوله در اشتهارد، به منظور توزیع و نگهداری محصولات استفاده می شود. برخی انبار ها، به منظور توزیع محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. اینگونه فضا ها مرکز توزیع نامیده می شوند، که بخشی از ساختمان مرکزز یا بخش مونتاژ نیستند. اجاره انبار سوله در اشتهارد، برای تجهیزات بسته بندی و برچسب محصول در آماده سازی برای حمل و نقل انجام می شود. فضای تولید جایی است، که فرد محصولات را ایجاد یا مونتاژ می سازد. بسته به نوع فضا یا نیاز های تولیدی، به منطقه بندی خاص یا انواع خاص ساخت و ساز نیاز است. انواع مختلف ساخت و ساز مانند: منابع برق با حجم بالا، ارتفاع خاص سقف و کف های تقویت شده هستند. اجاره سوله در اشتهارد با فضای کاربردی و انعطاف پذیر، ترکیبی از فضای تولیدی و فضای انبار است. قبل از اجاره انبار سوله در اشتهارد، به دنبال مکانی برای تولید محصول، ذخیره محصول، بسته بندی و ارسال محصول یا ترکیبی از موارد ذکر شده باشید. 

اجاره انبار سوله در اشتهارد

تعیین محل مالکیت صنعتی

پایگاه های اطلاعاتی آنلاین، برای راحتی جستجوی تجاری یا انبار از منزل یا محل کار هستند. زمانیکه نوع کسب و کار مشخص شد، و میزان دارایی را تعیین کردید. پایگاه های داده آنلاین، برای مقایسه املاکی که معیار های شما را برآورده می کنند، مورد استفاده قرار می گیرند.

میزان فضای مورد نیاز

بودجه اجاره ماهانه

ویژگی های مکان مورد نظر به شرکا، مشتریان، تامین کنندگان یا شیوه های خاص حمل و نقل بستگی دارد.

اجاره سوله در اشتهارد به منابعی مانند: دفاتر در محل، مکان های بارگیری کامیون، ارتفاع سقف خاص، کفپوش تقویت شده نیاز دارد. پس از جستجوی آنلاین، برای درک بازار یا شناسایی نیاز های خود با یک متخصص املاک تجاری ارتباط داشته باشید.

بازدید از اماکن صنعتی و تجاری

برای اجاره انبار سوله در اشتهارد، املاک تجاری مورد نظر را به صورت حضوری بازدید نمایید. ممکن است، یک ملک به شکل آنلاین عالی به نظر برسد. با این حال، برای اطمینان از اینکه ملک تمام نیاز های شما را برطرف می کند، ارزیابی حضوری را انجام دهید. همچنین، نیاز های خود را برای مشاور املاک توضیح دهید. مشاور املاک، توصیه های لازم و مشکلات احتمالی در مورد ملک را به شما ارائه می دهد.  مشاور املاک، از تمام مشکلات منطقه خود مطلع است. به عنوان مثال، فرآیند های تولیدی که از مواد شیمیایی خاص  یا خطرناک استفاده می کنند در برخی مناطق ممنوع است. کارشناسان توصیه می کنند، برای سازماندهی بهتر گزینه های احتمالی انبار را بررسی نمایید. ایجاد صفحه گسترده، با جزئیات فضای مورد نظر شما یک راه برای بازدید است. از دسته ها در صفحه گسترده ها برای مقایسه عناصر کلیدی ویژگی های مورد نظر استفاده می کنید.

  • قیمت اجاره واحد

  • مساحت چهار گوش

  • مدت زمان اجاره

  • هزینه های اصلی و جانبی

  • ملک تا چه میزان نیاز ها را برآورده می کند

مبانی اجاره نامه تجاری

اجاره انبار سوله در اشتهارد، پیچیده تر از اجاره املاک مسکونی است. چرا که، هر یک از آنها به منظور تجارت خاص طراحی شدند. همچنین، قبل از اخذ قرارداد اجاره نامه به بحث و مذاکره بیشتری برای بررسی موارد مختلف نیاز دارد. اجاره های تجاری به دو دسته مختلف، اجاره های خالص و ناخالص تقسیم می شوند.

اجاره های نا خالص

مستاجر به صورت ماهانه علاوه بر مبلغ اجاره بها، مبالغ دیگری نیز می پردازد. این مبالغ شامل: نگهداری، بیمه، مالیات، آب و برق و سایر هزینه ها می شود. برخی از مالکین، هر چند وقت یکبار خدمات تعمیر و نگهداری ارائه می دهند. همچنین، اگر مصرف بیش از حد آب و برق دارید، شخصا مسئول خواهید بود.

اجاره خالص

مستاجر در هر ماه، یک مبلغ اجاره بهای پایه را پرداخت می کند. همچنین، مستاجر براساس میزان اشتغال و مصرف از ساختمان، سهمی از هزینه های مرتبط به ساختمان را پرداخت می کند. کاربردی ترین نوع اجاره خالص، ‘اجاره سه گانه’ است. در اجاره شبکه سه گانه، باید سهم خود را به نسبت دارایی، مالیات، بیمه و نگهداری برای مناطق مختلف پرداخت نمایید. هزینه آب و برق، سرایداری و سایر هزینه هاز مشترک نیز باید پرداخت شوند. به دایل مزایای صرفه جویی در هزینه، احتمال  کاهش هزینه های عملیاتی امکان پذیر است. با این حال، احتمال نوسان اجاره ماهانه وجود دارد، و بودجه بندی دشوار تر است. محبوبترین نوع اجاره انبار سوله در اشتهارد، اجاره سه گانه است.  معمولا، آنها برای صاحبخانه ها مناسب هستند، بنابراین با دقت شرایط را بررسی کنید.

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب