loader image
محدوده ی کاری تمام ایران
۰۲۱۹۱۰۳۱۶۸۲
ما را دنبال کنید
تماس با کارشناسان

اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی

اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی
انبار به محوطه بسته یا روباز جهت نگهداری یک سری محصولات گفته میشود، انواع مختلفی از محصولات در انبارها قابل نگهداری هستند که برخی از آنها نسبت به دما و شرایط محیطی حساس بوده و لازم است حتما در درجه دمایی خاصی نگهداری شوند،به همین منظور محصولات آرایشی و بهداشتی از آن دسته از محصولاتی میباشند که نیازمند نگهداری در انبارهای مخصوص با دمای پایین که اصطلاحا به آنها انبار های سردخانه ای نیز گفته میشوند میباشند .امکان اجاره انبار سرخانه ای بهداشتی از هر نقطه از کشورمان ایران برای مشتریان ما فراهم میباشد و شما میتوانید با مراجعه به سایت به راحتی به اجاره انبار سردخانه ای موردنظرتان بپردازید .  

اجاره انواع انبار سردخانه ای بهداشتی 

امروزه اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی در شهر تهران بسیار طرفدار پیدا کرده است زیرا این شهر پایتخت کشورمان میباشد و کسب و کارهای زیادی در این کلان شهر مشغول به فعالیت میباشند در نتیجه نیاز به اجاره انبار سردخانه ای در انواع مختلف در شهر تهران روزبه روز بیشتر میشود و این انبارها ابعاد و انواع مختلفی دارند که بسته به میزان حجم محصولات و نوع آنها انبار سردخانه ای موردنظر اتخاب میگردد.    

مزیت های اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی

 
  • جلوگیری از فاسد شدن محصولات آرایشی و بهداشتی .
  • حفظ سلامت و تازگی محصولات بهداشتی .
  • امنیت در برابر شرایط آب و هوایی.
  • صرفه جویی در هزینه ها .
 

تهویه انبارهای محصولات بهداشتی بهتر است به چه صورت باشد ؟

تهویه انبار یکی از مهم ترین تجهیزاتی میباشد که انبار حتما باید به آن مجهز باشد و بسته به موقعیتی که انباردر آنجا واقع میباشد و شرایط آب و هوایی که در آن منطقه  حاکم است نوع سیستم های تهویه ای مشخص گردد. همانطور که گفتیم نوع سیستم های تهویه ای متفاوت میباشند نوع معمولی آنهاکه دمای معتدل تری دارند و نوع سردخانه ای آنها که دمای پایین تری داشته و مانند یخچال عمل میکنند بنابراین با توجه به نوع محصولاتی که قرار است در این انبار ها نگهداری شوند و میزان حساسیتشان به دما نوع انبارها و همچنین سسم تهویه ای متناسب با آن تعیین میگردد.

اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی

 

ضرورت وجود دماسنج و رطوبت سنج در انبار سردخانه ای بهداشتی

یکی از الزامات بسیار مهم در انبار سردخانه ای بهداشتی  به کار بردن دستگاه هایی است که میزان دما و رطوبت محیط را کنترل کند تا همیشه رطوبت محیطی که داخل آن لوازم بهداشتی قرار گرفته اند حفظ گردد و از خراب شدن و فاسد شدن آنخا جلوگیری به عمل آید .  

جلوگیری از ورود حشرات به داخل انبار سردخانه ای بهداشتی

از آنجایی که انبار سردخانه ای بهداشتی جزو انبار های حساس به حساب می آید بنابراین نکات ایمنی  و استانداردهای بهداشتی به خوبی باید در آن رعایت شود بنابراین عایق بندی های این گونه از انبارها باید به صورتی انجام شود که از ورود حشرات موذی به داخل آن جلوگیری شود  . همچنین بهتر است در مواقعی که انبارخالی میباشد سمپاشی و ضدعفونی صورت بگیرد تا به هنگام قراگیری محصولات داخل انبار، انبارها به دور از هرگونه آلودگی باشند .  

مدارک لازم جهت اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی

  • کارت شناسایی و کارت ملی اجاره کننده انبار .
  • مبلغ ودیعه .
  • قراداد تنظیم شده مابین طرفین .
  • ارائه نمونه کالا.
 

هزینه اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی چقدر است ؟

نرخ ثابتی برای اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی در نظر گرفته نشده است این نوع انبار هم مانند سایر انبارها بسته به متراژ و نوع تجهیزات به کار رفته در ساخت آن و همچنین امکاناتش هزینه اجاره متفاوتی خواهد داشت . برای اطلاع از میزان اجاره این نوع از انبارها بهتر است به سایت رسمی ما مراجعه نمایید و در آنجا انبار مدنظرتان را با توجه به متراژو امکانات موجود انتخاب نمایید تا کارشناسان ما مورد انتخابی تان را برایتان رزرو نمایند .
محصولات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *