مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره سردخانه در اشتهارد- انبار زنجیره ای آرتا

اجاره سردخانه در اشتهارد- انبار زنجیره ای آرتا

از آنجا که اشتهارد جزو شهرهای صنعتی میباشد و کارخانه ها و تولیدی های بسیار زیادی در این شهر قرار گرفته اند نیاز به اجاره انواع انبار به صورت سردخانه ای ، کانتینری و سوله ای در این شهر بسیار زیاد میباشد . به منظور نگهداری محصولات غذایی و محصولاتی که حساس به دما میباشند اجاره انبار سردخانه ای در اشتهارد به مشتریان ساکن در این شهر و اطراف آن پیشنهاد میگردد.

اجاره سردخانه در اشتهارد

انبارهای سردخانه ای در شهرک صنعتی اشتهارد در ابعاد و انواع مختلف  برای انبار کردن کالاهای حساس خود نسبت به دما آماده اجاره دادن میباشند و شما میتوانید با مراجعه به سایت انبار سردخانه ای مورد نظر خودرا انتخاب کرده و می توانید آن را رزرو نمایی

موقعیت جغرافیایی شهر اشتهارد

اشتهارد شهرکوچکی است و از شهرستان های اطراف استان البرز می باشد به همین خاطر مجموعه ما به منظور راحتی مشتریان ساکن در این شهر و صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین به دلیل حضور تولیدی های انبوه در این شهر صنعتی  به صورت اختصاصی به اجاره انبار در اشتهارد بپردازد .  

انواع انبار سردخانه ای جهت اجاره در اشتهارد

  سردخانه ای بالای صفر :این نوع از انبارهای سردخانه ای مخصوص نگهداری محصولاتی میباشد که نیاز به انجماد ندارند معمولا  میوه ها و سبزی ها جزو این دسته از محصولات میباشند به جز نوع انجماد شده سبزیجات که در این شرایط در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد نگهداری خواهند شد .   سردخانه ای زیر صفردر مقابل انبارهای سردخانه ای که در قسمت قبل گفته شد دسته ای از انبار ها هستند که دمای آنها زیر صفر میباشد و مخصوص نگهداری محصولات پروتِئینی از جمله مرغ و گوشت و ماهی به صورت منجمد میباشند تا سلامت محصولات حفظ شود و تازه تر بمانند .

از مزایای نگهداری محصولات در انبارهای سردخانه ای چیست ؟

 

  • حفظ سلامت محصولات
  • حفظ تازگی محصولات
  • نظم دهی به کارها
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • در دسترس بودن محصولات

 

هزینه اجاره سردخانه در اشتهارد

نرخ اجاره ثابتی برای اجاره سردخانه در نظر گرفته نشده است و هزینه این اجاره به عواملی چون نوع سردخانه و موقعیت مکانی آن و همچنین  ابعاد آن نیز بستگی دارد . جهت اجاره  انبار سردخانه ای موردنظر خود میتوانید به سایت رسمی ما مراجعه نموده تا  کارشناسان ما بسته به کاربری که قرار است از انبارها استفاده کنید و بودجه تان شما را راهنمایی نمایند . معمولا در ابتدای کار مبلغی به عنوان ودیعه از مشتریان گرفته میشود و اجاره ماهانه به صورت توافقی مابین طرفین تعیین میگردد و سپس در قرارداد مربوط به اجاره انبار سردخانه ای نوشته میشود تا به صورت ماهانه توسط مشتری در تاریخ های مقرر پرداخت گردد. جهت استعلام قیمت و تعرفه اجاره سردخانه در اشتهارد با ما تماس حاصل نمایید.

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب