loader image
محدوده ی کاری تمام ایران
09056723180
ما را دنبال کنید
تماس با کارشناسان

اجاره سردخانه در اشتهارد

اجاره سردخانه در اشتهارد
از آنجا که اشتهارد جزو شهرهای صنعتی میباشد و کارخانه ها و تولیدی های بسیار زیادی در این شهر قرار گرفته اند نیاز به اجاره انواع انبار به صورت سردخانه ای ، کانتینری و سوله ای در این شهر بسیار زیاد میباشد . به منظور نگهداری محصولات غذایی و محصولاتی که حساس به دما میباشند اجاره انبار سردخانه ای در اشتهارد به مشتریان ساکن در این شهر و اطراف آن پیشنهاد میگردد.

اجاره سردخانه در اشتهارد

انبارهای سردخانه ای در شهرک صنعتی اشتهارد در ابعاد و انواع مختلف  برای انبار کردن کالاهای حساس خود نسبت به دما آماده اجاره دادن میباشند و شما میتوانید با مراجعه به سایت انبار سردخانه ای مورد نظر خودرا انتخاب کرده و می توانید آن را رزرو نمایی

موقعیت جغرافیایی شهر اشتهارد

اشتهارد شهرکوچکی است و از شهرستان های اطراف استان البرز می باشد به همین خاطر مجموعه ما به منظور راحتی مشتریان ساکن در این شهر و صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین به دلیل حضور تولیدی های انبوه در این شهر صنعتی  به صورت اختصاصی به اجاره انبار در اشتهارد بپردازد .  

انواع انبار سردخانه ای جهت اجاره در اشتهارد

  سردخانه ای بالای صفر :این نوع از انبارهای سردخانه ای مخصوص نگهداری محصولاتی میباشد که نیاز به انجماد ندارند معمولا  میوه ها و سبزی ها جزو این دسته از محصولات میباشند به جز نوع انجماد شده سبزیجات که در این شرایط در دمای زیر صفر درجه سانتی گراد نگهداری خواهند شد .   سردخانه ای زیر صفر : در مقابل انبارهای سردخانه ای که در قسمت قبل گفته شد دسته ای از انبار ها هستند که دمای آنها زیر صفر میباشد و مخصوص نگهداری محصولات پروتِئینی از جمله مرغ و گوشت و ماهی به صورت منجمد میباشند تا سلامت محصولات حفظ شود و تازه تر بمانند .

از مزایای نگهداری محصولات در انبارهای سردخانه ای چیست ؟

 
  • حفظ سلامت محصولات
  • حفظ تازگی محصولات
  • نظم دهی به کارها
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • در دسترس بودن محصولات
 

هزینه اجاره سردخانه در اشتهارد

نرخ اجاره ثابتی برای اجاره سردخانه در نظر گرفته نشده است و هزینه این اجاره به عواملی چون نوع سردخانه و موقعیت مکانی آن و همچنین  ابعاد آن نیز بستگی دارد . جهت اجاره  انبار سردخانه ای موردنظر خود میتوانید به سایت رسمی ما مراجعه نموده تا  کارشناسان ما بسته به کاربری که قرار است از انبارها استفاده کنید و بودجه تان شما را راهنمایی نمایند . معمولا در ابتدای کار مبلغی به عنوان ودیعه از مشتریان گرفته میشود و اجاره ماهانه به صورت توافقی مابین طرفین تعیین میگردد و سپس در قرارداد مربوط به اجاره انبار سردخانه ای نوشته میشود تا به صورت ماهانه توسط مشتری در تاریخ های مقرر پرداخت گردد. جهت استعلام قیمت و تعرفه اجاره سردخانه در اشتهارد با ما تماس حاصل نمایید.
محصولات مرتبط
پاسخ دهید