مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره سردخانه در تهران

اجاره سردخانه در تهران

اجاره سردخانه در تهران 

امروزه به دلیل گسترش کارها نیاز به اجاره انبار در تمامی  صنف ها و مشاغل افزایش پیدا کرده است و برخی از محصولات مانند مواد غذایی و دارویی و… جهت انبار شدن به دما حساس میباشند، بنابراین حتما باید برای نگهداری این نوع از کالاها از انبارهایی که سردخانه ای میباشند استفاده شود. مجموعه ما جهت ارائه خدمات بیشتر به مشتریان در مناطق مختلف شهر تهران شعباتی تاسیس نموده و یکی از این مناطق غرب تهران میباشد و شما میتوانید به راحتی اقدام به اجاره انبار سردخانه ای در غرب تهران برای نگهداری محصولاتتان نمایید.

 

مواردی که در اجاره سردخانه اهمیت ویژه ای دارند کدامند ؟

در انبارهای سردخانه ای جهت حفظ سلامت محصولات داخل آن به خصوص اگر محصولات داخل انبار مواد غذایی باشند الزاما باید نکاتی رعایت شود که در ادامه به انها خواهیم پرداخت : 

میزان نور سردخانه : میزان نور انبارهای سردخانه ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد معمولا در این نوع از انبارها از لامپ های کم مصرف استفاده میشود و از آنجایی که محصولات غذایی نسبت به نور خورشید حساس میباشند باید از تابش نور خورشید به محوطه انبار جلوگیری شود .

 

میزان دمای سردخانه : دمای انبارهای سردخانه ای بسته به نوع محصول به دو صورت دمای بالای صفرو دمای زیرصفر میباشد معمولا سبزیجات و میوه جات نیازمند دمای بالای صفر میباشند و محصولاتی مانند گوشت و مرغ جهت منجمد شدن به دمای زیر صفرنیاز دارند .

دمای این نوع انبارها باید حتما روزی 2 بار چک شود به همین منظور تابلوی کنترل برودت در قسمت بیرونی انبار تعبیه شده است تا میزان برودت توسط انباردار کنترل گردد. 

 

نوع عایق بندی دیوارها و سقف و کف : همانطور که میدانید کف ، دیوارها و سقف انبار سردخانه ای میبایست حتما عایق بندی شده باشد و از مصالح ضدآب برای ساخت آنها استفاده شود که به راحتی بتوان شستشو انجام داد .

نحوه قفسه بندی : داخل انبارسردخانه ای حتما باید قفسه بندی شده باشد تا نظم داخل آن برقرار باشد و به هنگام چیدمان بهتر است محصولات طوری چیده شوند که آنهایی که بیشتر نیاز هستند در ردیف های جلوتری قرار گیرند تا دسترسی بهشون راحت تر باشد.

 

بهترین سردخانه برای اجاره در غرب تهران

انبارهای سردخانه ای هم به صورت کانتینر و هم به صورت سوله طراحی میشوند که این خاصیت را دارا میباشند که نسبت به افزایش و یا کاهش دما عایق میباشند و مناسب برای نگهداری مواد غذایی ، دارویی، محصولات لبنی و تمامی محصولات حساس به دما میباشند و شما میتوانید برای نگهداری محصولات خود به اجاره انبار سردخانه ای در غرب تهران بپردازید.

 

مدت زمان اجاره انبار سردخانه ای 

معمولا در ابتدای کار که مشتری ها قصد اجاره نبار را دارند قراردادی تنظیم میگردد که با توجه به نیاز مشتری و مدت زمانی که برای نگهداری محصولات خود در داخل این انبارها احتیاج دارند مدت زمان اجاره انبار سردخانه ای تعیین میگردد و و در قرارداد قید میشود البته این مدت زمان به نوع محصولات و حجم آنها هم نیز بستگی دارد.

چه نوع کالاهایی قابل نگهداری در سردخانه در تهران میباشند ؟

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که کدام کالاها مجوز نگهداری داخل انبارهای سردخانه ای را دارند در پاسخ به این سوال باید گفت تمامی محصولات اعم از خوراکی و بهداشتی و کالاهایی که نسبت به دما حساس میباشند و میبایست در دماهای خاصی نگهداری شوند در صورتی که مجوز سازمان غذا و دارو و بهداشت را داشته باشند میتوانند در انبارسردخانه ای نگهداری شوند.

هزینه اجاره انبار سردخانه ای در تهران

از آنجایی که مقداراین هزینه به نوع کالاها و حجم آنها بستگی دارد نمیتوان مبلغ ثابتی به عنوان تعرفه اجاره انبار سردخانه ای در نظر گرفت . برای اطلاع از نرخ اجاره انبار سردخانه ای در غرب تهران به سایت ما مراجعه کرده و انبار موردنظرتان را انتخاب نموده سپس با کارشناسان مجموعه ما در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم جهت اطلاع از قیمتهای انواع انبارهای سردخانه ای را در اختیارتان قرار دهند. 

جهت استعلام تعرفه اجاره سردخانه در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب