مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
قیمت اجاره کانتینر ارزان 20 و 40 فوتی

قیمت اجاره کانتینر ارزان 20 و 40 فوتی

نگهداری وسایل منزل یا کالاها و اجناس صنعتی در مکانی امن

شما می توانید برای نگهداری وسایل منزل یا کالاها و اجناس صنعتی خود اقدام به اجاره کانتینر ارزان قیمت کنید. چون استفاده از کانتینرها به عنوان یک انبار اختصاصی نسبت به سایر انباری ها به صرفه تر می باشد. البته فقط مسئله قیمت ارزان آن ها نیست؛ چرا که می توانید از امنیت آن ها هم نهایت بهره را ببرید. بدین ترتیب دیگر نگرانی در خصوص سرقت یا از دست رفتن کالاها یا وسایل منزل خود را نخواهید داشت. چون وسایل و اجناس شما در انباری کاملا اختصاصی نگهداری می شود و امکان قفل و پلمپ کردن آن هم به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت وجود دارد. برای اجاره کانتینر ارزان قیمت می توانید درخواست خود را در شرکت های معتبر ثبت کنید. شرکت آرتا یکی از همین شرکت هاست که می توانید انواع انبارهای کانتینری را با قیمت مناسب برای نگهداری وسایل خود اجاره کنید. قیمت اجاره کانتینر 40 فوتی در تهران در این شرکت نسبت به سایر شرکت ها مناسب تر است.

DSC00080.jpg

ظرفیت کانتینر 40 فوتی

اجاره کانتینر ارزان با امکانات و قابلیت های ویژه در تهران 

برای اجاره کانتینر ارزان قیمت در تهران می توانید آن ها را با توجه به نیاز خود در ابعاد و اندازه های مختلف انتخاب کنید. چرا که کانتینرها را با ظرفیت های مختلفی تولید می کنند. رایج ترین آن ها کانتینر 10 و 40 فوتی می باشد که از نظر مساحت به اندازه انبارهای اختصاصی 6 و 12 متری می باشند. از طرفی دیگر می توانید این کانتینرها را با امکانات و قابلیت های ویژه ای در تهران و کرج برای خود اجاره کنید. چون آن ها قابلیت تهویه را دارند و از جمله امکانات آن ها نیز می توان به یخچال دار بودن برخی کانتینرها اشاره کرد. بنابراین اگر می خواهید اقدام به اجاره کانتینر برای وسایل منزل خود کنید می توانید از کانتینرها یخچال دار استفاده کنید. موارد استفاده از کانتینرها بسیار زیاد می باشد و شما می توانید با توجه به نیاز خود مراتب را به جهت اجاره کانتینر ارزان قیمت پیگیری نمایید. 

DSC00090.jpg

اجاره کانتینر ارزان

اجاره کانتینر ارزان قیمت و یا اجاره انبارهای کوچک و بزرگ؟

برای نگهداری وسایل خود ممکن است به انباری ها یا مکان های کوچک و بزرگی نیاز داشته باشید. برای همین به دنبال مکانی برای اجاره کانتینر ارزان یا اجاره سوله و انباری و... هستید. با توجه به تفاوت هایی که میان این مکان ها وجود دارد می بایست در انتخاب هر یک از آن ها دقت داشته باشید. نوع سازه این مکان ها با هم متفاوت می باشد. از طرفی دیگر کانتینرها قابل حمل هستند و می توان آن ها را به راحتی با کامیون یا کشتی از جایی به جای دیگر منتقل کرد. این در حالی است که اگر به فکر اجاره سوله در اطراف کرج و تهران هستید نمی توانید از این قابلیت بهره مند شوید. البته می توان از ظرفیت بیشتر انبارها و سوله ها برای راه اندازی تولیدی یا کارگاه خود استفاده کنید. پس بهتر است تا پیش از اقدام به اجاره کانتینر ارزان یا اجاره سوله و انباری های کوچک و بزرگ به همه این مسائل توجه داشته باشید. 

مطالب مرتبط

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب