مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره سردخانه در کرج

اجاره سردخانه در کرج

چرا سردخانه انبار زنجیره ای آرتا

انبار سردخانه ای در واقع به یک مکانی بزرگی و فضای بسته ای گفته می شود که طی عملیاتی گرمای آن محیط را برای کاستن دما انجام میدهند. معمولا در این محوطه ها برای نگه داری محصولات زیاد غذایی مانند میوه جات استفاده می شود. انواع انبارهای سردخانه می تواند شامل انبارهای معمولی، انبارهای سرد معمولی و انبارهای با اتمسفر کنترل شده می باشد.

شرایط و ضوابط اجاره سردخانه در تهران و کرج

شرایط اجاره نمودن انبارهای (Warehouseسردخانه ای در کرج مانند دیگر شهرها بسته به خواسته ارباب رجوع و کارهایی که به آن ها عرضه و اعمال می شود خواهد داشت. همچنین این شرایط به نوع نگه داری محصولات و موعد زمانی که قصد اجاره انبار سردخانه ای در کرج را دارند فرق خواهد داشت.

 

انبارهای سردخانه  چگونه کار می کنند؟

فرآورده های شما در درجه حرارت مشخصی طبق معیارهای اعلامی نگه داری می شود، و این عمل موجب طروات و تازه نگه داشتن محصولات و طول عمر بالاتر آن ها می گردد. اگر بخواهیم در این رابطه مثالی ذکر کنیم، بدین صورت توضیح می دهیم که شما به میوه ها و سبزی های با طراوت احتیاج خواهید داشت. نگه داری این محصولات در درجه حرارت متناسب تهدید خرابی را کاسته و ماندگاری آن ها را زیاد می نماید. در مقابل نگه داری مواد غذایی در محیطی با درجه حرارت نامناسب و گرم موجب جذب شدن آفات و بیماری ها می شود. مواد غذایی که قابلیت خراب شدن دارند و در درجه حرارت نامتناسب نگه داری شوند، موجب آسیب دیده شدن و تغییر یافتن رنگ و رایحه و مزه آن ها می گردند. همینطور خوردن این گونه مواد غذایی امکان مبتلایی به مسمومیت غذایی را نیز زیاد می کند. کاملا آشکار و مبرهن است که این موارد اعمال بی اهمیتی نیست که شما قصد داشته باشید با موادغذایی خود ریسک نمایید.

انبارهای معمولی

انبارهای معمولی انبارهایی هستند که محصولات در آن مکان با عدم استفاده از لوازم سرمایشی حفاظت می شوند. البته ناگفته نماند که این انبارها تنها در مناطقی کاربرد دارند که از نظر آب و هوایی بسیار معتدل و روبه سرما هستند و نیازی به استفاده از تجهیزات و وسایل سرمایشی نیست. سال ها پیش، برای نگه داری میوه ها علی الخصوص میوه سیب، در این نوع انبارها، با پوشاندن میوه ها در کاغذ و روزنامه و سپس با پوشاندن در کیسه های پلی اتیلنی سوراخ دار برای خارج کردن گاز استفاده می شد. به تازگی در منطقه های شمال کشور، حفاظت و نگه داری ترشاب (میوه نارنج، لیمو، پرتقال، نارنگی) علی الخصوص پرتغال های تامسون ناول بعد از شستن و ضدعفونی و سپس واکس زدنشان، آن ها را در انبارهای معمولی با دمای 7 الی 12 درجه سانتی گراد همراه با تهویه مناسب محافظت می شود.

انبارهای معمولی سرد

این گونه انبارها توسط لوازم و تجهیزان برودتی سرد شده، بر مبنای میزان و اندازه نگه داری مواد غذایی مجهز به سیستم خودکار و مرکزی و یا نیمه خودکار و مجزا تاسیس می شود. در این گونه انبارها قادر خواهید بود تمامی مواد غذایی و میوه ها را از 2 هفته تا 7 ماه نگه داری کنید.

انبارهای با هوای سرد کنترل شده:

میوه ها پس از چیده شدن از درختان و بوته ها می توان با تنظیم نمودن میزان اکسیژن و دی اکسید کربن محفظه ها و انبار مدت زمان نگه داری مواد غذایی را افزایش داد. با اضافه شدن مقدار درصدی دی اکسید کربن و کاسته شدن میزان اکسیژن انبار، مقدار شدت تنفس میوه کاسته می شود و طول عمر نگه داری آن افزایش خواهد یافت. این گونه انبارها دارای مشکلاتی نیز می باشند که در ادامه آنها را شرح می دهیم: • تاثیر گذاشتن نامساعد برخی از آمیخته های گازی در میوه ها • افت اکسیژن باعث جنبش باکتری ها و قارچ های زیان آور می شود. • اثر منفی در طعم و رایحه، به علت آمیخته های گازی نامساعد • قیمت زیاد در مقابل سردخانه های معمولی تا میزان دو چندان

قیمت اجاره سردخانه در تهران و کرج

 هزینه اجاره انبار سردخانه ای  عمدتا به شرایطی مانند مدل انبار و مساحت و ابزارهای سرمایشی جهت با طراوت و تازه نگه داشتن موادغذایی بستگی خواهد داشتجهت مطلع شدن از هزینه و قیمت اجاره انبارهای سردخانه ای در کرج قادر خواهید بود با مراجعه نمودن به سایت رسمی ما و همچنین تعیین کردن مدل انبار خواستاری تان با توجه با شرایط تان به متخصصین ما از هزینه اجاره انبارهای سردخانه ای در کرج اطلاع یابید. جهت استعلام تعرفه اجاره سردخانه در کرج با آرتا تماس حاصل نمایید.     

اجاره انبار سردخانه ای موادغذایی    اجاره انبار سردخانه ای بهداشتی      اجاره انبار سردخانه ای صنعتی     اجاره انبار سردخانه ای دارویی

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب