مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره کانتینر یخچال دار

اجاره کانتینر یخچال دار

اجاره و خرید و فروش کانتینر یخچال دار برودتی زیر صفر

کانتینر های یخچالی (کانتینر های یخچال دار) نیز مانند سایر کانتینرها دارای ابعاد استاندارد 20 فوت و 40 فوت و همچنین 40 فوت High Cube است . عموما از این کانتینرها برای حمل و نقل مواد خوراکی و یا فاسد شدنی استفاده میگردد ( مانند مواد غذایی ، گوشت و مرغ و میوه و یا مواد دارویی و ….) . نام دیگری از این کانتینرهای Reefer ، کانتینر سردخانه ای یا سردخانه کانتینری میباشد که به دلیل کاربرد مصرف و همچنین سهولت جابجایی بار بین تجار محبوبیت بالایی دارد.

اجاره و فروش کانتینرهای یخچال دار

ویژگی کانتینرها در بحث انبارداری نوین فقط به دپو کردن محصولاتی همچون لوازم و اثاث و کالای تجاری و بازرگانی خلاصه نمی‌شود ، بلکه میتوان از آنها برای نگهداری محصولات فاسد شدنی همچون گوشت و میوه و مرغ و …. سایر مواد خوراکی و دارویی هم استفاده کرد. البته برای این موضوع از کانتینرهای خاصی بنام کانتینر یخچالی استفاده می‌کنیم که قابل استفاده برای مصارف خوارکی و دارویی و هر آنچه که فاسد شدنی باشد از قبیل میوه ، مرغ ، گوشت ، سبزی‌جات ، قرص ها و آمپول ها و….. استفاده کرد

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص اجاره ی انبار و کانتینرهای یخچالی با ما در تماس باشید.

تهران ، بزرگراه فتح ، روبروی گمرک غرب ، شرکت آرتا

اجاره سردخانه کانتینری

با توجه به اهمیت نگهداری مواد خوراکی و جلوگیری از فاسد شدن آنها در هنگام انبار کردن محصولات ، نیازمند آنیم تا یک یخچال با ابعاد بزرگ را به عنوان انبار و نگه دارنده به خدمت بگیریم . کانتینرهای سردخانه ای یا یخچالی این فرصت را برای تامین کنندگان بازار میوه و گوشت و مرغ و….. سایر مواد غذایی فراهم آورده اند تا با قیمتی مناسب و با شرایط کیفی بالا این مواد را تا زمان عرضه به بازار مصرف ، انبار کنند و از فاسد شدن و دور ریز شدن آنها جلوگیری کرده باشند. مجموعه تهران دپو با اجاره دادن کانتینرهای یخچالی خود قصد دارد تا سردخانه های کانتینری ثابتی را پدید بیاورد که بتوانند بخشی از نیاز بازار را برطرف کنند.

تماس با کارشناسان آرتا

کانتینر یخچالی ، سردخانه ای مطمئن و ارزان

پس از به کارگیری کانتینرهای معمولی به عنوان انباری برای کالا و لوازم ، بازار کانتینرهای یخچالی دست دوم نیز به سمتی پیش رفت تا با اجاره این نوع کانتینرها در محل مجموعه موجر و یا محل مستاجر ، یک سردخانه متحرک با کمترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان آنها قرار گیرد. از مزیت های این نوع سردخانه ها میتوان به بحث کاهش هزینه های انبار کردن ، دارا بودن یک سردخانه شخصی و مستقل کوچک و متوسط و ….. اشاره کرد.

کاربردهای سردخانه های کانکسی :

سردخانه میوه / میوه جات مثل سردخانه سیب / سردخانه پرتقال / سردخانه انبه / سردخانه انار

سرخانه مواد غذایی / خوراکی مثل سرخانه سیب زمینی / سردخانه پیاز / سردخانه خرما

سردخانه گوشت / محصولات پروتئینی مثل سردخانه گوشت قرمز / سردخانه مرغ / سردخانه ماهی / سردخانه سوسیس و کالباس

سردخانه دارو / محصولات دارویی

سردخانه برای گل و گیاه

کلمات مرتب

اجاره کانتینر یخچالی – اجاره سردخانه کانتینری – سردخانه های میوه تهران – اجاره سردخانه در کرج – تعرفه اجاره سردخانه – لیست سردخانه های میوه – کانتینر یخچال دار – کانتینر یخچالی ماموت – قیمت کانتینر یخچالی – اجاره کانتینر یخچال دار – اجاره سردخانه متحرک – اجاره سردخانه میوه ثابت- سردخانه زیر صفر – اتاق یخچالی – اجاره انبار میوه و سبزیجات – کانتینر یخچالی مخصوص نگهداری مرغ و گوشت

 

 

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب