شنبه تا چهارشنبه 17-8 و پنجشنبه 14-8
تماس از تهران: 53725000-021
تماس از سراسر کشور ۰۹۰۵۶۷۲۳۱۸۰
تماس از سراسر کشور

قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل

قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل

مناسب ترین قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل

قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل می تواند نسبت به اجاره سایر انباری ها مناسب تر تمام باشد. شما این امکان را دارید تا از گزینه های مختلفی برای نگهداری وسایل منزل خود استفاده کنید. برخی از این گزینه ها از نظر قیمتی بالاتر هستند و شاید امنیت زیادی هم نداشته باشند. این در حالی است که با پرداخت قیمت کمتر و اجاره انبار کانتینری می توانید امنیت وسایل خود را هم حفظ کنید. البته هر کدام از انباری یا مکان های کوچک و بزرگ کاربردهای خاص خود را دارند. به همین دلیل برخی از کسب و کارها و افراد مختلف به عنوان تولیدکننده هر نوع محصولی ممکن است به یک سوله بزرگ برای کارگاه تولیدی خود نیاز داشته باشند. آن ها برای اجاره سوله اشتهارد یا کرج و تهران و سایر شهرستان ها می توانند درخواست خود را در شرکت های معتبری ثبت کنند. با توجه به مناسب بودن قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل، بهتر است اقدام به اجاره کانتینر برای وسایل خود کنید.

اجاره کانتینر برای وسایل منزل

اجاره کانتینر برای وسایل منزل با اهداف  مختلف 

افراد مختلفی هستند که با توجه به ذهنیت خویش دغدغه قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل خود را خواهند داشت. چرا که این افراد هم به امنیت وسایل خود و هم به هزینه اجاره کانتینرها توجه دارند. از جمله این افراد می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کسانی که به فکر مهاجرت به خارج از کشور هستند.
  • کسانی که تا مدت زمان کوتاه یا بلند مدتی نیاز به تعمیر منزل مسکونی خود دارند.
  • کسانی که بنا به هر دلیلی در صدد گرفتن طلاق هستند.
  • کسانی که می خواهند تا پیش از ازدواج خود، جهیزیه عروس یا داماد را در کانتینرها نگهداری کنند.
  • کسانی که جایی برای وسایل منزل اضافی خود ندارند و می خواهند آن ها را در مکانی امن قرار دهند.
  • و…
خرید و فروش انواع کانتینر دست دوم و نو در کرج و تهران
بیشتر بخوانید

همه این افراد می توانند با توجه به قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل در ابعاد و اندازه های مختلف، اقدام به اجاره کانتینرها کنند. بهتر است جدیدترین قیمت ها را جستجو کنند.

ظرفیت کانتینر 20 فوتی

امنیت انبارهای کانتینری برای نگهداری وسایل منزل 

هر چند که قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل هم نسبت به سایر انباری ها کمتر است؛ اما نمی توان امنیت آن ها را نادیده گرفت. برای این منظور شرکت هایی که این کانتینرها را به هر یک از شما اجاره می کنند ضمن گماردن نگهبان های 24 ساعته، از پیشرفته ترین تجهیزات حفاظتی هم استفاده می کنند. ضمن اینکه درب کانتینرها کاملا قفل و پلمپ می باشد تا به هر نحوی هم که شده امنیت وسایل نگهداری شده شما در این کانتینرها کاملا محفوظ گردد. برای پرداخت مناسب قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل، می توانید درخواست خود را در شرکت آرتا ثبت کنید. در این شرکت می توانید اقدام به اجاره کانتینر 40 فوتی در تهران و کرج کنید که معادل متراژ 12 متری می باشد. همچنین قیمت انبار 6 متری یا همان کانتینرهای 20 فوتی هم کمتر و مناسب تر می باشد. در واقع بستگی دارد که وسایل شما چقدر باشد و نیاز به چه متراژی داشته باشید.

قیمت اجاره کانتینر برای وسایل منزل

به طور کلی قیمت ها از 300 تومان برای یک پالت یا یک نوع کالا(مانند یه یخچال) میباشد. 

 قیمت اجاره کانتینر 20 فوت خارجی و دریایی حدود از 2.800.000 تومان و قیمت اجاره کانتینر خارجی و دریایی 40 فوت حدود 3.800.000 تومان میباشد.

انبارداری چیست؟
بیشتر بخوانید

لازم بذکر است که نوع ایرانی کانتینر ها استاندارد های لازم را برای حمل و نقل و نگهداری بار ندارند. 

 با توجه به اینکه انبار های کانتینری آرتا متفاوت است شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از قیمت ها از دو طریق اقدام کنید.

مراجعه به وبسایت ما و تماس با کارشناسان ما

استفاده از چت آنلاین در گوشه سمت راست صفحه

لازم به ذکر است این شرکت علاوه بر اجاره در زمینه خریدوفروش انواع کانتینر نیز فعالیت دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.