مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
اجاره انبار سردخانه دارو

اجاره انبار سردخانه دارو

اجاره انبار سردخانه ای دارویی همانطور که از نامش پیداست به محوطه ای گفته میشود که در آن محصولات مختلفی در دسته بندی های مختلف نگهداری میشوند در این مقاله میخواهیم با اجاره انبار سردخانه ای مواد دارویی اشنا شویم . این نوع انبار محوطه ای است که از سردخانه های مخصوص  جهت نگهداری مواد دارویی در انواع مختلف تشکیل شده است . 

انبار سردخانه دارو

 

معرفی سردخانه دارو

از آنجا که بسیاری از داروها شرایط نگهداری در دمای محیط را ندارند الزاما بایددر محیط یخچالی و خنک نگه داشته شوند تا هم سالم بمانند و هم اثربخشی آنها حفظ گردد. این مورد نیز مانند اجاره انبار سردخانه ای مواد غذایی از اهمیت بالایی برخوردار است. همانند سایر محصولات غذایی و بهداشتی محصولات دارویی هم باید هرکدام بسته به نوعی که دارند در شرایط دمایی خاص خودشان قرار بگیرند و پرتوکل هایی برای نگهداری هریک نیز وجود دارد این محصولات دارویی هم میتوانند در قالب سرم باشند و هم قرص و شربت و هرکدام در دمای خاصی باید نگهداری شوند . 

انواع سردخانه دارو

همانند سایر محصولات سردخانه های دارویی هم در دو نوع و دو درجه بندی دمایی ساخته شده اند : سرد خانه دارو زیر صفر: معمولا برخی از داروها برای نگهداری نیاز به منجمد شدن دارند تا سلامت دارویی شان حفظ شود، درجه این نوع از سردخانه ها بین منفی 10 تا منفی 20 درجه میباشد و داروهایی که به انجماد شدن نیاز دارند در این نوع سردخانه ها نگهداری میشوند . سردخانه دارو بالای صفر : در مقابل نیز داروهایی هستند که نیاز به انجماد شدن ندارند و در دمای بین 0 تا 8 درجه سانتی گراد باید نگهداری شوند این نوع از سردخانه ها برای نگهداری این محصولات به کاربرده میشوند . 

مزایای استفاده از سردخانه برای نگهداری دارو چیست ؟

یکی از مزایای استفاده از سردخانه در نگهداری دارو برای جلوگیری از فاسد شدن آن میباشد زیرا در برخی از مواقع شرایط طوری میباشد که نیاز است  محصولات دارویی  به صورت طولانی مدت در انبار نگهداری شوند تا زمانی که مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین انبار سردخانه دارو که ساخت آن استاندارد باشد به دلیل اینکه میزان رطوبت و اتمسفر در داخل انبارهای سردخانه ای حفظ میگردد تازگی و سلامت محصولات دارویی به خوبی حفظ میگردد.  سردخانه دارو

دلایل نگهداری دارو در سردخانه

خوب است بدانیم داروها در سردخانه به دلایل زیر نگهداری میشوند : 

رعایت بهداشت و حفظ استریل بودن داروها

حفظ میزان اثربخشی و سلامت داروها

حفظ شکل ظاهری و فیزیکی داروها

منظور از کمپرسور سردخانه دارو چیست ؟

هر سردخانه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مهم ترین آن موتور سردخانه میباشد که اصطلاحا به آن کمپرسور سردخانه گفته میشود که انواع مختلفی دارد . در نتیجه حتما بایستی به هنگام طراحی و استفاده از انواع مختلف آن با توجه به کاربرد و جایگاهی که قرار است از آنها استفاده شود  با کارشناسان مجرب در این زمینه مشورت به عمل آید تا بهترین انتخاب ممکن در تعیین نوع آن صورت گیرد. 

آشنایی با کندانسور سردخانه دارو

از دیگر تجهیزات سردخانه دارو که باید هم راستا و هماهنگ با کمپرسور آن انتخاب گردد کندانسور نام دارد که این قطعه هم حتما باید توست متخصصین مجرب در این زمینه انتخاب گردد کندانسور سردخانه به اوپراتور سردخانه نیز مروف میباشد .   

آیا سردخانه دارو  عایق بندی میباشد ؟

معمولا برای بالا بردن کارایی و عملکرد سردخانه آن را عایق بندی میکنند و هرچه کیفیت این عایق ها بیشتر باشد برای نگهداری محصولات بهتر میباشد و همینطور ارزش قیمتی سردخانه های دارو متشکل از عایق از نوع معمولی آنها بیتشر میباشد .   

کنترل سرما در سردخانه دارو

یکی از مواردی که در مدیریت سردخانه ها باید به آن توجه ویژه ای داشت کنترل و تنظیم میزان دما و سرمای محیط داخلی سردخانه میباشد به همین منظور از قطعه ای به نام تابلو برق دارو در داخل این نوع از سردخانه ها استفاده میگردد تا میزان سرما به خوبی توسط این دستگاه کنترل شود.   

اجاره انبار سردخانه دارو

انبارهای سردخانه دارو به صورت کوتاه مدت و بلند مدت و برای هرمدت زمانی که مشتری بخواهد اجاره داده میشوند و معمولا بسته به کاربردی که دارند اجاره ها به صورت ماهانه و یا سالانه میباشد و اجاره به صورت سالانه از نظر قیمتی بسیار با صرفه تر میباشد . شما میتوانید با کارشناسان مجموعه ما مشورت نمایید تا راهنمایی های لازم درخصوص انتخاب مناسب ترین گزینه را در اختیارتان بگذارند و انبار سردخانه ای متناسب با اندازه و ابعاد مدنظر شما با امکانات و تجهیزات دلخواهتان را به شما پیشنهاد دهند. 

قیمت اجاره انبار سردخانه ای دارو

تعیین قیمت سردخانه به عوامل متعددی بستگی دارد به عنوان مثال نوع تجهیزات به کار رفته در ساخت سردخانه دارو و همینطور ابعاد و متراژ سردخانه در قیمت گذاری آن موثر میباشد . عامل دیگری که در قیمت سردخانه دارو موثر میباشد نوع عایق بندی به کار رفته به هنگام ساخت آن و نوع برق مصرفی در داخل آن میباشد،بنابراین نمیتوان نرخ قیمتی ثابتی برای آن در نظر گرفت . همچنین کاربردی که آن انبار دارد یکی دیگر از معیارهای قیمت گذاری است. برای مثال اجاره انبار سردخانه ای صنعتی با اجاره انبارهای دیگر متفاوت است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان ما در تیم آرتا تماس بگیرید.

tehran central office locationشعبه گمرک غرب
tehran central office locationشعبه ایران خودرو
tehran central office locationشعبه مرکز کرج
tehran central office locationشعبه سه راه شهریار
Qazvin office locationشعبه قزوین
Qazvin office locationشعبه دوم اشتهارد
تعداد شعب
مشتری فعال
کانتینر های ما
متراژ سوله
logo
جهت اطلاع از هزینه ها و خدمات آرتا با09056723180تماس حاصل نمایید
عضو رسمی اتحادیه انبارداران
نگهبانی 24 ساعته تحت نظارت نیرو انتظامی
دوربین مداربسته هوشمند
دوربین اختصاصی
ارائه گزارش انبارداری
نصب گاو صندوق اختصاصی
ضمانت نامه بانکی (برای کالا خاص)
ضد زلزله، ضد آتش سوزی و ضد آب